McCormick

znam da sam procitao u specifikaciji ali ne mogu se setiti sad bas tacno kojeg traktora da su fiksni nesto oko 400 a pomerljivi 700-800 e, tako da nije to ni malo para
 
Tako nekako. Ja sam se raspitivao za blatobrane od rusa . Neko ovdereče da su 30 +30 e. Ako Bog da kopit ću ih na sajmu u maju i uz male prepravke postaviti na masseya. Jer i ovi su poskupi.Naravno radi se samo oblat. bez nosača.
 
Neverujem da ovakva masina moze biti losa
4tae4m.jpg

ao1hye.jpg
 
Bio sam odsutan neko vreme sa foruma... Poslovi . Ali evo malo snimaka ove godine sto sam napravio :) <a href="http://www.youtube.com/watch?v=eKM-TKFOB_o" target="_blank">
oranje ,
Inace sve pohvale za Agroceslu koja nas je vodila ove godine u Italiju u neke fabrike ! :)
 
Poslednja izmena od urednika:
To sto Claas pravi dobre kombajne neznaci da pravi dobre traktore,idite malo na mobile.de ili cak neki drugi sajt pa pogledajte Claas traktore svaki 4-5 su bez prednjeg mosta,pitajte coveka iz Cesterega kako mu se pokazao Claas traktor nakon 2 000 radnih sati,onda odete u Klek pa pitate sta je bilo sa Fendtom 3 godine starim=Crkao motor,o boze pa kako je crkao? na Fendtu to je nemoguce,2 stvar postujem svacije razmisljanje i konzervatizam ma koliko god grozan bio ali govoriti da je nesto lose toliko a nemate takav traktor to je bezveze,ja ga posedujem evo ima 3500 radnih sati i nisam imao nikakav kvar i sta sada? Mrksicevi traktori iz Itebeja znam koliko su ganjani pa sto o tome nepisete nego kako su samleli menjac na 15-20 traktora zbog neke greske koje su otklonjene u roku,nisu ostavljeni na cekanje delova kao kod Almexa,naravno forum je ovde za svacija misljenja pitanja i ostalo.Ne kazem da su traktori NAJBOLJI I SVE FULL!ali za cenu su opravdani.Brate mili koliko para toliko muzike kao iza sve.
 
Au, prijatelju preteraše da svaki 4-5 Claas traktor nema prednji most.:haha:Kaži nam gde si našao te silne Claasove bez prednjeg mosta.Na mobile.de- nema,na agriaffaires- nema,na traktorpool-nema.Ako neko našo i ukupno 4 komada nek okači u temi Claas.
 
Poslednja izmena:
McCormick G-Max je isto što i Landini Landpower.Ima u temi Landini pisano o njima, a za detaljna iskustva o tom traktoru (Landini Landpower-McCormick G-Max) najbolje se obrati članu Deni pošto on ima Landini Landpower 165.
 
ljakse ima i dugih stvari o classu,ali ovo nije tema o tome.a cak i o fendu.
kod nas ima 2 mccormicka ljudi su dosta zadovoljni sa njima ,jedan je imao problem sa senzorom na radilici vise puta ,a drugi sa nekim gumicama na menjacu sve je servis otklonio mada sa gumicama je bio problem jer kada su ih prvi put zamenili cureo je mnogo vise nego pre zamene to su posle sredili.DObri traktori ali malko skuplji rezervni delovi.
 
Nazad
Vrh