Malina - berba 2010. i cena u vašem kraju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
uuuu duleee sta bi sa one maline od proshle godinee kod tebe bash propast ja cu moje da maline slikam kad sunce ogreje
Post je spojen: [time]1275409115[/time]
_________________________________________________
zato sto je tako stanje sa vecinom malinjaka u Srbiji a zbog vremenski uslova bice i gore to samo moze da znaci jedno da ce malina biti veoma skupa al je necemo imatiii
 
Zdravo ljudi
Ja sam novi u vasem drustvu.Ocekujem dobru godinu za nas malinare kao i vi. Za sada je dosta lose.Nadam se da ce cena popraviti sve.
Pozdrav
 
ZZ Pecka ce placati za maline prve klase dva eura+ prevoz ako suva materija ne bude isla ispod 9. U suprotnom cena ce biti oko 1,5 eura za kg. Otkup pocinje u ponedeljak 7 juna. Hladnjaca Kostic i sin ce placati za maline prve klase oko 150 din vec na pocetku. Ako se procenat suve materije podigne sa sadasnjih 7 koliko je na ovim prvim plodovima placace do 2 eura po kilogramu. pozzzzzz :cool:
 
Ovo nista nece da valja ::lose:: kisa strasno lose utice na malinu. Berba ce ksaniti bar 10-ak dana, a po mojoj proceni rod ce da podbaci za 20-30% u odnosu na proslu godinu... ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Po svem izgledu bice kasno kada stane, uopste nisam zadovoljan kako se odvija situacija u malinjaku... :udri: :ppozdrav:
 
dzabe vidish cena dobra kad nece imat shta da se nabere
Post je spojen: [time]1275629206[/time]
_________________________________________________
ajmo u malinjake da spasemo sto se spasti moze ja idem da pokosim travu nebi li ovu veliku vlaznost pusto da izadje , i ima da je tretiram sa "teldor " preparatom od trulezi malina nadam sa da nisam zakasnio iako mu je karenca svega tri dana,a od plamenjache cu da koristim "eqation" i sta joj bog da vishe . kod mene berba nece josh barem za sedam do deset dana
"
 
Koliko Vam je potrebno radnika za berbu malina, ja sam iz okoline Leskovca i imam oko 50.radnika, inače se bavim sezonskim poslovima u poljoprivredi tj. vodim radnike u berbi višanja, trešanja, grožđa kao i okopavanja kukuruza i svih ostalih poslova u poljoprivredi.
Broj radnika nije limitiran, u koliko Vam je potrebno manje ili više, dovodim onoliko koliko tražite.

Evo Vam moj kontakt telefon kako bi se dogovorili oko tehničkih detalja tj. uslova.
063/833-95-39
Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh