lubenice i dinje

Koja dinja je u pitanju, i posto je prodajes?

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока
 
Samo probavam te vaše proizvode ali u zadnje vrijeme češće pogodim na neke koje nisu baš dobre. To me navede da priupitam. Kako odabrati onu pravu? Danas sam jeo jednu koja je u sredini, gdje treba biti najslađa, bila nekako tvrda. Juče jedna u donjem djelu sunđerasta. Čuo sam da postoji muška i ženska lubenica i da je ženska slađa. Od čega zavisi dali je slatka. Od sorte ili im dajete neke zašećerene vodice :).
Ajde da nepogađamo već da znamo ako uopšte možemo naučiti.
 
frkani. Naj bolje da je stavis na zemlju i malo pretisnes rukom ako cujes kako unutra hrska dobra je, a i treba od dole da ima lepu zutu boju. Samo ove godine nisu bas lepe lubenice
 
Još neki dan i gotovo sa lubenicama i dinjima cena lubenice 30 din. Dinja 80 Na malo.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav drugari,

pratimo odavno i pomalo ovu temu i za sada imamo zasađeno par vreža dinje medna rosa. Ubrali smo jednu ali je ona bila zelena. Na internetu nismo našli najjasnija objašnjenja. Ima li neko iskustva sa ovom dinjom? Da li neko zna kada obrati plodove?

Hvala i pozdrav...
 
Pozdrav ljudi jel se spremate za novu sezonu lubenica?
Koje seme bi mi preporucili?


Послато са SM-G313HU уз помоћ Тапатока
 
Ja to jos nisam razmišljao .. Da pgledamo neki katalog i sta se nudi za 2016. Mislim da cu staru fantaziju , dumaru, top gan, ledy. Samo zdravlje.

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Kod nas su stapovi 1.20 din, a folija je trenutno 220 din/kg.

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока
 
@ Nikola, Marko
Mislite na malc foliju ili na strec foliju za tunele?

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Koja je sirina i debljina te malc folije i ko je proizvodjac? Gde si to uzimao po toj ceni?

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Sirina je nebitna jer ide na kg, a za debljinu nisam siguran, znam samo da je deblja i izdrzljivija od Mojiceve, ide je oko 55 kg po jutru 1m sirine. Nisam uzeo jos, narucicu u narednih nekoliko dana.

Poslato sa sony xperia z3
 
Evo cena nekih hibrida iz dve-tri semenske kuce:(Zelena kora tigrasta) Dumara; 1000 semena 61€. Ledy; 1000 semena 61€. Talisman; 1000 semena 62€. Giant flesh; 500 semena 25€. Nives; 500 semena 21€. (Lubenice sa crnom korom) Red star;1000 semena 67€. Romeria; 1000 semena 54€ . Ostalo je jos pozvati za Staru fantaziju i Dinje. Cena Nunhemsovih hibrida je otisla dosta gore u odnosu na predhodnu godinu.

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh