lle de france rasa ovaca

6sgfag.jpg
dfhq55.jpg
5ufsrc.jpg
2q205c4.jpg
tura stigla iz francuske 04.08.2017,slike iz karantina,58 zenki idf i 6muzjaka
 
ako moze jos koja slika ovnova bilo bi ekstra...da se vide iz svih uglova i po koja rec o svakom grlu.svakako na prvi pogled lepo izgledaju...
slike pojedinacno od ovnova nemam,svakako kada izadju iz karantina i stignu kod svojih gazda verovatno ce tada gazde izbaciti slike sa njima,ja mogu podeliti samo neke detalje,roditelji pojedinih ovnova nose oznake elita,takodjer i dede nose oznake elita,majke pojedinih ovnova nose oznake MA i MB,takodjer pojedini ovnovi su bili u osonu i imaju fantasticne ocene za svoj uzrast,takodjer su pojedini muzjaci bili izlagani na sajmu u Parizu 2017,sto se zenkica tice i one nose takodjer vrhunska porekla,prisutne su ocene pojedinih grla oceva elite i kod njih,
zivotinje su kupljene od mozda najuspesnijeg odgajivaca u zadnjem vremenu,odgajivac koji je pokupio najvise pehara na sajmu u Parizu 2017,sve ovo mozda nebih bilo izvodljivo da Vlada nije prijatelji sa Bergerom,zbog tog prijateljstva nam je Berger odstupio grla koja sam siguran da bih ostala kod njega u priplodu
 
najlepse se zahvaljujem kolega...jako lepo je pročitati ovako nesto.veliki uspeh za idf rasu u srbiji i još jedan krupan iskorak napred za budućnost,zatim naravno veliki uspeh za vas ,Vladišu i ostale kolege koje su učestvovali u svemu ovome,ali naravno uspeh i za sve nas koji gajimo ovu plemenitu rasu ovaca i koji možemo pojačati stada podmalatkom od veoma dobrih linija koje ste uvezli,takodje i za sve ljubitelje ove rase koji još uvek nemaju ali razmišljaju da krenu sa uzgojem ovim dobijaju priliku da imaju jako kvalitetan start...ovu priliku da iskoristim da pozovem kolege koji su vlasnici grla,kada izvrše preuzimanje ako su u mogućnosti da postave fotke svojih grla...
 
Pozdrav za sve
%5BIMG%5Dhttp://i65.tinypic.com/zkqzpf.jpg%5B/IMG%5D

- - - - - - - - - -

pozdrav svima
evo malo slika i od mene posle uspesnoh uvoza i dobre saradnje sa kolegama iz Sbije i kolega iz Francuske
javno bi se zahvalio mailovsu - sladjanu na dobroj saradnji i nadam se da smo tek poseli

dva ovna uvezena 2015
2rwkfba.jpg

nov ovnic koi nema godinu dana pracen od jagnjeta i koi je ostavljen za mene posto sam teo kraci da bude i nizi
vw376.jpg

zenkice iz dvojki i trojki
2hzhm3q.jpg

2sakro7.jpg

2coo51j.jpg
 
Poslednja izmena:
pozdrav svima
evo malo slika i od mene posle uspesnoh uvoza i dobre saradnje sa kolegama iz Sbije i kolega iz Francuske
javno bi se zahvalio mailovsu - sladjanu na dobroj saradnji i nadam se da smo tek poseli
Na sve vec receno i napisano o uvozu iz 2016-te i 2017-te, dodao bih samo reci hvale za kolegu koji nas je spojio sa verovatno najjacim odgajivacem u Francuskoj, za kolegu koji je nesebicno bio sve pocev od vodica, domacina, do prevodioca.
Hvala veliko Vlade (framboise) !
 
Moze li neko da postavi sliku da vidim kako treba da izgleda uverenje o zdravstvenom stanju zivotinje? Da li vi vasim kupcima dajete to uverenje prilikom prodaje jagnjadi?
 
Nazad
Vrh