lle de france rasa ovaca

Pixi, koliko si plaćao jage ako nije tajna
 
Јесу ли тамне мрље изнад леве ноздрве колеге пале дозвољене, нису дозвољене , толеришу се или је то недостатак и мана? Или је то само прљава њушка од прашине?
Koliko ja znam nikakve tačke ili mrlje nisu dozvoljene kod idf.A ovo je vjerovatno isprljao njušku inače nema nikakvih mrlja.
 
Kupujem, ne pitam šta košta
Na Vašu žalost ima jedan brži.
Jedino u slučaju da Vaša ponuda bude takva da neće moći da se odbije.Inače, ima bliznakinju, porpuno identičnu.

- - - - - - - - - -

Da od prof.Ganića je.Prepoznajete da je to od vaših ovaca,svaka čast.
Nebih da budem prepotentan, ali malo je u Srbiji bilo ovnova stare genetike a kamo li ovaca sa takvim butovima.Ako Vam nesto znači mogu i tetovir broj majke da Vam napišem.
Pre izvrsnog vremena mi je jedan kolega iz BiH koji je takodje kupovao od profesora poslao fotografiju na kojoj se vidi ogromno vime jedne dviske pa se iznenadio kad" sam mu napisao koji tet. br. ima njena majka a koja se takodje nalazi kod njega. Genetika je čudo.
 
Neka je sa srećom kupovina gospodine Zemun

- - - - - - - - - -

Nisam neki stručnjak ali po mom mišljenju ovako treba da izgleda pravi il de france i njoj bi mogle da pozavide i koleginice iz Francuske. Svaka čast i za prodavca i za kupca
 
Nebih da budem prepotentan, ali malo je u Srbiji bilo ovnova stare genetike a kamo li ovaca sa takvim butovima.Ako Vam nesto znači mogu i tetovir broj majke da Vam napišem.
Pre izvrsnog vremena mi je jedan kolega iz BiH koji je takodje kupovao od profesora poslao fotografiju na kojoj se vidi ogromno vime jedne dviske pa se iznenadio kad" sam mu napisao koji tet. br. ima njena majka a koja se takodje nalazi kod njega. Genetika je čudo.[/QUOTE]Hvala ali ne treba mi tetovir broj.Što se tiče buta zaista ima izražene i malo je ovakvih ovaca.
 
Bravo Pale za odgoj. Vrhunski. Jos samo jednog dobrog "Francuza" ubaci da "popegla" i rezultat je neminovan.

- - - - - - - - - -

Kolega Romanijac isprazni inbox za poruke.
 
Stigli i kod mene mali Francuzi, potomci iz prvog jagnjenja uveženih ovaca.

Pred polazak iz Gunaroša
Y80JwS.jpg


I po dolasku
FwyHE5.jpg


0Pr7qH.jpg


Deset dama i jedan kavaljer. Nešto kasnije će im se pridružiti još jedan momak.

Video
https://vid.me/aEQB


 
Poslednja izmena:
Nisam neki stručnjak ali po mom mišljenju ovako treba da izgleda pravi il de france i njoj bi mogle da pozavide i koleginice iz Francuske.
Narocito bih istakao njene usi (oblik) koje su za '10' i koje predstavljaju skolski primer kako treba da izgledaju pravilne usi kod idf.
Znam da to mnogima nije narocito bitno ali isto tako znam da mi je svojevremeno jedan njihov odgajivac, koji se u to vreme nalazio na celu udruzenja odgajivaca, rekao da su usi prva stavka zbog kojih najcesce 'pada' idf po pitanju eksterijera, ne zato sto su najvaznije nego zato sto se nekako prve uocavaju.
 
Narocito bih istakao njene usi (oblik) koje su za '10' i koje predstavljaju skolski primer kako treba da izgledaju pravilne usi kod idf.
Znam da to mnogima nije narocito bitno ali isto tako znam da mi je svojevremeno jedan njihov odgajivac, koji se u to vreme nalazio na celu udruzenja odgajivaca, rekao da su usi prva stavka zbog kojih najcesce 'pada' idf po pitanju eksterijera, ne zato sto su najvaznije nego zato sto se nekako prve uocavaju.
kolega dragi,malo je ljudi kojima su uši bitne...:osmeh:
ja bih dodao,ako može(jer znam da tek ovo nije bitno), da je ova ''trapez'' frizura apsolutni hit ove sezone,i to je nešto što ću sigurno do kraja godine imati u svom stadu...
 
Uši se ne jedu a sto manje vune lakše za sisanje:osmeh:. Ja bih istakao njen oblik glave koji je po meni školski primer kao i prednji stav mada bi voleo da vidim i zadnji trap pa da zaokruzimo priču o savršenom grlu. Mada ako se ne dokaze u priplodu sve ovo pada u vodu , ipak svi mi znamo da postoje i manekenke i one koje stvaraju stado.
 
Nazad
Vrh