Lindner

Ja kad sam teo da ga kupim (2007) kostao je 33000 + 18% pdv, međutim čujem da im je pala cena jer je izašla nova serija...

inače ima 75 ks, ali ima 3 cilindra...
 
Kvalitet se placa uvek bilo i bice.Mozda su slicni jeftiniji nalickaniji ali brate masina se malo gleda sa unutrasnje strane kvalitetan diferencijal,motor,hidraulika.
 
evo još malo sličica...
2h320cl.jpg

2gwgljd.jpg

etwuhg.jpg
 
Ma traktor je ko bombona ja sam ga vozio u kultiviranju geotrak 103 stvarno je snazan 4,2 metara hidjik setvospremac je vukao 16 km/h i kao da hoce jos kad ga ubrzam na dugme on povuce odmah nekilavi uopste.
 
Sva tri su od jednog mog prijatelja tu iz sela... Na prve dve slike si geotrack 103 a na trećojslici je geotrac 83...
 
@Shale

Jel 103 sa slike onaj iz Gospodjinaca?

Kod nas u selu ima 2 komada Geotrac 83 i rade non stop setvu, paranje, prskanje, vadjenje luka, jos kojekakve operacije u ratarstvu i povrtarstvu i na kraju transport. Traktor je mali i kompaktan ali je dovoljno tezak za sve potrebne operacije...
 
ovaj sa druge slike je iz gospođinaca, inače za njega je zakačen trenutno rasipač od 1500 kg nošni i prihranjuje se pšenica...

po meni ovo su najbolji traktor do 100 hp, jer ima puno snage i dovoljno težine za sve operacije u ratarstvu, povrtarstvu....a nema elektronike...

čim mi dozvole komšije kupujem jedni 103....
 
nema elektornika? :haha:dodji kodmene pa pogledaj kolko elektronika ima na lindneru.ja vucem kongsklide spremac 4.60 metar 12- 15 km/h.plug 11.5 km/h 3*20 coli obrtac :ppozdrav:
 
@Kristian
pa koliko ja znam nema, ajd reci šta tvoj ima:haha: a možda se nisam i dobro izrazio, mislio sam nema elektronike koliko neki drugi traktori u njegovoj klasi...

koliko sam ja čuo kod vas je zemlja pesak:haha:

on kod nas vuče 3x35 (to je 14 coli), oko 12 km/h, spremač 3,70 i njega oko 12 km/h, mada je probao i 4.20 ali njega nemože više od 10 km/h...

a reci mi generalno, kako si ti zadovoljan sa svojim? koliko ima radnih časova? koliko sam negde pročitao ti si svog čipovao ili tako nešto?
 
Pa ja koliko znam ima nesto mozda malo elektronike ali kada gledam kod mene menjac hidraulika ehr isti steyr unutrasnjost kod mene ima i onaj monitor sto meri potrosnju,hektometar kad mu je tesko daj gas ili prebaci u sporiju.E sad da ima menjac na dugme i jos silne dugmice oko desne ruke + oni mali lcd displeji to je vec elektronika
 
Lindner Geotrac 103 ima samo EHR sto se elektronike tice. Motor i menjac je cista mehanika (doduse powershift mislim da je elektro hidraulicni ali to je samo elektromagnetni ventil). Displeje i tastere sto se monitoringa nema..

Ja sam pomenutog lindnera vozio sa 4m setvospremacem neki 12km/h prvi prohod na normalnu dubinu ovde kod nas.
 
nema pesak na hajdukovo ima.jeste ehr hidraulika i menjac.nema lcd monitoring to je vec serie 4(lindner 124)ehr i powershift nije elektronika??i elektrtomagnetni ventili?i diagnostika sistema?(Motor bord kompjuter)?ako nije izvini.ima 3660 radnih sati i 3 godina star.prezadovojan sam sa traktorom.menjaj ulje i filtere redovno i gas do daske :Dvec ne oram sa lindnerom imam veci za oranje,vuce spremac tanjiraca i u transportu ide dosta.ima veci i siri tockovi to je dodatna oprerma.zato nosi spremac tako brzo
 
Slađem se s bubu-om ima samo ehr i ono na menjaču za prebacivanje brzina, to radi na principu elektromagnetnog ventila...

a mislio sa namenjač čista mehanika...

ajde stavi neke slike ili još bolje ako imaš video?
 
video nemam silke cu stviti
Post je spojen: [time]1298737735[/time]
_________________________________________________
23le2cp.jpg
mtpco1.jpg
311njhj.jpg
2yyuxr9.jpg
 
Lepa masina nema sta.Vidim da ima jaku hidrauliku cim moze da savlada takav plug.Jel imas napred kardan pored prednje hidraulike?Daj neke slike iz kabine.Imas mozda neke slike kako sad izgleda posle toliko radnih sati?
 
Nazad
Vrh