Licitacije poljoprivrednih masina

Prodato je 95% mehanizacije na toj licitaciji.

Pozdrav.
 
Auuuuuu od kada je to Claas Lexion 480 aksijalni.Ovo je nova informacija pa Vi to dobro proverite pre nego nešto ovako napišete.
 
Provereno je i axial su kombajni, bice sutra detaljne slike pa pu vam okaciti ovde da pogledate.
 
Od kada je proizveden Claas Lexion 480 pa do danas nikada nije bio niti će biti kako Vi kažete axial jer mu je vršidbena komora kao i na ostalim Lexion kombajnima čuveni Claas sistem APS.To što vi gledate od nazad pa vidite dva bubnja i mislite da je zato aksijalan kombajn to je Vaša stvar, ali nije u redu da to javno iznosite i stvarate zabunu na forumu i ističete svoje ne znanje.Malo uzmite uputstvo od tog kombajna pa će Vam neke stvari biti jasnije.

Na prvoj slici je prikazan tangencijalni bubanj od APS-a:
screenshot1.jpg


Na drugoj slici je prikazan pred bubanj od APS-a:
screenshot2.jpg


A ovo je ono po čemu Vi zaključujete da je axial, ali gde su slamotresi?
screenshot3.jpg


Prema tome slike nisu potrebne jer posedujem mnogo literature od ovog proizvodjača kombajna, a nije me bilo sramota i da je pročitam!
 
Gospodine Montoya Vi me stvarno zabrinjavate. Da li Vi stvarno ne vidite kome su postovi upućeni?Ko je uopšte ovde spominjao taj post i navedenog gospodina.
 
Da li ste Vi kopirali poruku i postavili i ja sam je kao takvu video i mogu da kažem da nije menjana, a ja se nisam obraćao tom gospodinu nego onom što je tvrdio da je kombajn axial i osim toga napisao da će postaviti slike da me ubedi ( a i članove koji znaju kako taj kombajn izgleda naravno to se ne odnosi na Vas) kako je to axial kombajn.
 
Ja licno nisam ni gledao te kombajne uzivo tako da ono, nisam nesto preterano ni tvrdio kakvi su. Kako god okrenes kombajni ce se prodati :cao:
 
JA sam samo pitao, jer sam kombajn video SAMO na slici i zadnji kraj je kratak, pa sam zbog toga i postavio takvo pitanje i cekao odg. od onoga ko zna. Hvala na detaljnom odg.sa slikama.
Znam da se onaj "rafal" nije odnosio na mene, ali opet, hvala kolegi sto je stao u odbranu.
 
Nazad
Vrh