Letovanje 2020 ☺

Je l isao ko skoro na Zlatibor, preko Valjeva, Kosjerić, Uzice? Ima li kakvih radova, zastoja?
 
Ako zelis da izbegnes zastoje zbog radova a ides preko Valjeva onda idi putem Valjevo-Bajina Basta preko Debelog brda pa dalje preko Tare na Kremnu.Tim putem nema radova.
 
Dalje ti je 10 km tim putem,ima uspona i krivina ali ja bih radije to nego da cekam i pola sata a moze da se desi u duze.Radova ima na vise mesta, ponegde se napravi kolona.
 
Ja sam se u petak vratio sa Zlatibora prvo sam bio u koloni iznad Užica bar sat i po vremena i jedva sam prošao Užice a onda preko Sevojna i Požege do Čačka imate na 7-8 mesta radove i zastoje...
 
Auuu.. Pa bas to mi je taj put za izbegavanje. U principu, kuda god da se krene, nailazi se na radove...
 
Prosle godine u ovo vreme vec razgledao mesta za odmor u Gr.Najvise volim ovako rano da zakazem.Dam kaparu i ostatak kad odem.Sta ce biti sa ovim sr....od kovida samo Bog zna.Rezevacija od prosle godine za Krf mi vazi i za sledecu godinu 2021.Neznam ni sto sam Krf uopste rezervisao kad mi se uopste tamo nije ni islo.
Rezervisacu verovatno Kefaloniju pa barem mogu da se nadam da cu ici☺
Jedino sto mogu da izgubim 40-50e
 
Prosle godine u ovo vreme vec razgledao mesta za odmor u Gr.Najvise volim ovako rano da zakazem.Dam kaparu i ostatak kad odem.Sta ce biti sa ovim sr....od kovida samo Bog zna.Rezevacija od prosle godine za Krf mi vazi i za sledecu godinu 2021.Neznam ni sto sam Krf uopste rezervisao kad mi se uopste tamo nije ni islo.
Rezervisacu verovatno Kefaloniju pa barem mogu da se nadam da cu ici☺
Jedino sto mogu da izgubim 40-50e
Bio u Skali na Kefaloniji pre par godina i nije lose tamo, voda milina ali bese nesto mnogo vrucina, pocetak septembra. Mada ne smeta kad je vrucina, ja ili u vodu ili u hlad, dosta mi je sunca na njivi jos mi treba da se przim kad odem na odmor...
 
Prosle godine u ovo vreme vec razgledao mesta za odmor u Gr.Najvise volim ovako rano da zakazem.Dam kaparu i ostatak kad odem.Sta ce biti sa ovim sr....od kovida samo Bog zna.Rezevacija od prosle godine za Krf mi vazi i za sledecu godinu 2021.Neznam ni sto sam Krf uopste rezervisao kad mi se uopste tamo nije ni islo.
Rezervisacu verovatno Kefaloniju pa barem mogu da se nadam da cu ici☺
Jedino sto mogu da izgubim 40-50e
Meni propala Kefalonija ove godine,a dobro si me potsetio,ovih dana se bacam na Booking pa da je rezervisem opet.
 
Nazad
Vrh