Lemken

Soyacorn je napisao(la):
Hteo bih da kupim Lemken Opal 110. Ima li neko za prodaju, baš mi se svidja kako radi.
ove sto sam ja stavio slike je na prodaju pa ako ga ne kupim ja dat cu ti kontakt.
 
e igore super je plug i extra radi... i mislim da je taj jod bolji nego moj zato sto je vario.. :ppozdrav:

Post je spojen: [time]1297570340[/time]
_________________________________________________
vlada77 je napisao(la):
miroslave koji ti je zahvat pluga,dubina oranja i koliko ides km.
zahvat pluga je 35 cm.. a orem 7.8 km/h a na sledecoj njivi sam orao 9.4 km/h zaviso od zemljista a dubina na 25 cm
 
Bavanistanac je napisao(la):
igordulic je napisao(la):
Soyacorn je napisao(la):
Hteo bih da kupim Lemken Opal 110. Ima li neko za prodaju, baš mi se svidja kako radi.
ove sto sam ja stavio slike je na prodaju pa ako ga ne kupim ja dat cu ti kontakt.
Igore sta si uradio sa kupovinom pluga?Ima jos zainteresovanih pa javi :ppozdrav: :cao:
u cetvrtak cu znati,kupio sam danas balerinu :)
 
Soyacorn je napisao(la):
Hteo bih da kupim Lemken Opal 110. Ima li neko za prodaju, baš mi se svidja kako radi.
izgleda da ti se bas puno svidja ova kombinacija
http://www.youtube.com/watch?v=lQO5DYqJkzI
Post je spojen: [time]1297616684[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lQO5DYqJkzI/youtube]
 
ma Lemken je čudo,nema šta. A što se tiče ovog snimka Kinez & Lemken,kad bi u mom ataru neko okretao prevrtač i istresao sve sa njega na put odmah bi ga ovi iz M.Z. kaznili sa 10000rsd. :cao:
 
Mačvanin 82 je napisao(la):
ma Lemken je čudo,nema šta. A što se tiče ovog snimka Kinez & Lemken,kad bi u mom ataru neko okretao prevrtač i istresao sve sa njega na put odmah bi ga ovi iz M.Z. kaznili sa 10000rsd. :cao:
E to je izgleda jedina mera da se ljudi naviknu na neku opstu kulturu... ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Mačvanin 82 je napisao(la):
ma Lemken je čudo,nema šta. A što se tiče ovog snimka Kinez & Lemken,kad bi u mom ataru neko okretao prevrtač i istresao sve sa njega na put odmah bi ga ovi iz M.Z. kaznili sa 10000rsd. :cao:
Tako bi trebalo svuda ja moj uvek okrećem u njivi. :ppozdrav:
 
Zdravo ljudi,ja sam novi ovde a sto se tice zemlje na putu gledao sam likove koji okrecu traktoke na asvaltu na regionalnom putu Sjenica-Ivanjica,pa to bi trebalo odmah :udri:! ::lose::
 
igordulic je napisao(la):
evo mirolslave mojih slika :
25z7ae0.jpg

rcvtx0.jpg

2d6nrc2.jpg

Post je spojen: [time]1297527468[/time]
_________________________________________________
dobio na probu pa cemo mozda trgovati :)
15of241.jpg

2qcgqvr.jpg

ove zute nosace na plugu,vidim na nekim slikama imas,na nekima ne,jesi to posebno kupio?jel to onaj cesalj?jjel imas sliku od njeg kompletnog?
 
mucobieno je napisao(la):
@igordulic
oko cega se dvoumis u vezi tog pluga? moje misljenje je da bi to trebao uzeti.
para,a plug je ok mada ja bi 4 brazde volio jer ako uzmem verci traktor,mada ovaj moz da vata do 150 cm tako da nebi ni to bio problem...
 
igordulic je napisao(la):
mucobieno je napisao(la):
@igordulic
oko cega se dvoumis u vezi tog pluga? moje misljenje je da bi to trebao uzeti.
para,a plug je ok mada ja bi 4 brazde volio jer ako uzmem verci traktor,mada ovaj moz da ata do 1510 cm tako da nebi ni to bio problem... auuu.sad ga ti pretera...da kupis 4 brazde kad kupis jaci traktor:haha: :sta: pa nije traktor lezaj 6207 pa da odes u radnju kad hoces i kupis!!! ::lose:: ::novac::
 
srdjan7 je napisao(la):
igordulic je napisao(la):
mucobieno je napisao(la):
@igordulic
oko cega se dvoumis u vezi tog pluga? moje misljenje je da bi to trebao uzeti.
para,a plug je ok mada ja bi 4 brazde volio jer ako uzmem verci traktor,mada ovaj moz da ata do 1510 cm tako da nebi ni to bio problem... auuu.sad ga ti pretera...da kupis 4 brazde kad kupis jaci traktor:haha: :sta: pa nije traktor lezaj 6207 pa da odes u radnju kad hoces i kupis!!! ::lose:: ::novac::
Pa slusaj ovako kad planiras kuvati corbu dva dana za redom od kokoske oces kupiti jednu kokosku??
ocu da kazem u planu nam je ove godine da kad prodamo rusa starog da jos doplatimo 10000e i da uzmemo neki traktor za oranje tanjiranje a na ovog rusa novog da prebacimo utovarivac.
I sto nebi onda uzo 4 brazde,i sad lepo skinem jednu i imam visnji plug jaci,em ako kupim traktor mogu nabacit jednu brazdu jos i imam plug za njega.A cena mi ista za 4 brazde i za tri.
5000e je plug.
 
Nazad
Vrh