Landini

Nije Landini, ali vidim da se u ovoj temi pisalo i o njima. Evo dve zanimljive slike napravljene u SCZNS.




Ako ima odgovarajuća tema neka urednik prebaci post. :ppozdrav:
 
Da u varijanti sa visokim klirensom, veoma dobra i univerzalna masina, dosta ih koriste sa vucenim prskalicama.
 
Sto nisu, mogu da rade sve kao i ostali traktori, nabacis siroke gume i gotovo.Inace ova varijanta Mccormick-a mi se jako dopada.
 
Neke slike od modela HC
landini1.jpg
[/IMG]


landini2.jpg
[/IMG]



landini3.jpg
[/IMG]
 
Pomagajte drugovi ocu da se udavim.
Imam problem sa hidraulikom.
cam00268.jpg

Ova donja 2 izlaza ne rade. Kad zakacim rolo balirku nece da je zakljuca samo moze da otvori i da spusti, a kad treba ulje u drugom smeru da gura onda nece. Ne znam sta mu je, do pre neki dan je sve radilo uredno.
Sta vi mislite sta bi to moglo da bude?
:ppozdrav:
 
pozdrav kolege. trenutno sam u potrazi za traktorom. konkretno me zanima landini. pikiram na onaj 10000s sa 100 konjskih snaga. kakvih ti traktori imaju boljki i slicno? kako su se pokazali? da li je 8300 eura puno novca za takav traktor? komsija ima 7550 i vozi vec duze vremena bez ikakvih problema sem onog sto se sa vremenom istrosi itd.
 
Imam jedno pitanje u vezi Landini traktora. Prijatelj se skoro ponovio Legend 130 2002. godište. Malo smo se igrali sa njim po ovom snegu ali nismo sigurni čemu služi ono dugme na menjaču.

JJdEDAB.jpg


Jel ima negde da se skine upuzstvo za korišćenje za njega ili bar neka šema brzina?
 
Zdravo drustvo moze li jedno pitanje. Zanima me kakva je kombinacija mitsubishi motor u landiniju . Direktno kako su se pokazali,dali je neko imao iskustva s tim. Unaprijed hvala..
 
Koji model ima Mitsubishi motor? Koliko je meni poznato ima Yanmar motora u Landini traktorima, i to u modelu Mistral, Alpina i neki od zglobnih voćaraca. Yanmar se dobro pokazao, nije bilo nekih ozbiljnih problema sa tim motorima.
 
Nazad
Vrh