Lamborghini

Pa i ja kupujem traktor preko konkursa.imam Armatrac 105icu. Pa sam hteo nesto slabiji taktor, a da moze da radi sa beracem,rolo presom, rotacionom kosacicom... Ne treba mi za teske radove. Dvoumim se izmedju njega, Arme od 70 ks, ili Dajca 75
 
On i dajc su ti isti,razlika je u opremi,što se tiče Arme 70 i njega mislim da je klasu iznad Arme,ima moj prijatelj ,naš član Kalman pa sam imao priliku da vidim Armu,u radu ne verujem da ima neke velike prednosti. Cena mu je veća ako se ne varam skoro 10 hiljada u odnosu na Armu 70. Još jedanna mana na koju nisam navikao ,nema kompresor to mi je zamerka.
 
Jeste dosta skuplji..A Arma u opremi ima kimpresor, hidraulicni topling..i mislim da je prednost kod Arme jer je sa 4 cilindra. Radi rasterecenije. Moje neko misljenje, mozda i nisam u pravu
 
Sve je to personalna stvar,zbog servisa ti je najpraktičnije da uzmeš isti brend. Lamborghini je u kabini mnogo tih za razliku od Arme. ja sam tarupirao neko šiblje gde bez puzajućih brzina jednostavno nije moguće uraditi.To im je standardna oprema.Mene oduševljava komforna kabina,komotnija je nego kod Strajka samo je sedište minus.
 
Pa i ja kupujem traktor preko konkursa.imam Armatrac 105icu. Pa sam hteo nesto slabiji taktor, a da moze da radi sa beracem,rolo presom, rotacionom kosacicom... Ne treba mi za teske radove. Dvoumim se izmedju njega, Arme od 70 ks, ili Dajca 75
A preko kog konkursa kupujes, i ja sam isto zainteresovan za kupovinu novog traktora a ne vidim da je izasao konkurs a i ne najavljuju nista...
 
Preko konkursa 10:40:50 sa Svetskom bankom, za stocarsvo. Konkurs je bio aktivan pre punu godinu. Ali tek sad drzava uplacuje svoj deo.. Trenutno nema raspisanih za traktore
 
Pa uglavnom u elektronici,ehr hidraulici,zavisi od modela do modele.Lambo ti je onako malo socijalni model sa više mehanike nego elektrike.
 
Jesi ti dobio rešenje? Moj prijatelj je dobio odavno za stočarstvo ali pare nikako da legnu.Meni još stoje na računu pare od savetodavca nikako da puste nalog,ima još tih slučajeva dosta.I oni ljudi već lude.
 
Razmisljao sam i o Armi 854. Samo sto ako resim da ga nekad prodam, nece niko hteti. Svi ce reci "Tursko smece".Sa lamburginijem i Deutz Fahr-om je ipak drugacije. Imaju ime...
 
Resenje sam dobio davno. Sve sam zavrsio, cekam samo da ministarstvo prebaci novac..kazu da su poceli isplatu od nove godine
 
Zdravo svima. Potrebna mi je pomoć, u pitanju je Lamborghini Premium 850.
Na njemu su trenutno gume pozadi 13.6 R38, a napred 12.4 R28. Od par ljudi sam čuo da bi na ovu dimenziju pozadi, napred trebale da budu 11.2 R28, pa me zanima šta je sada ispravno pošto bi menjali gume jer su loše.
Ono što sam našao u prospektu i po internetu je da fabrički po standardu idu napred 14.9 R24 i pozadi 16.9 R34.


Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Sad kad prodaju naslednika u opciju za uske ide 11,2 napred.
Ima naš kolega u uskoj opciji od ferdže napred pa neka napiše da li je 11,2 ili 12,4.
 
Nazad
Vrh