Lamborghini

Javi bas koliko je po litru. Ovo nije normalno za utto koliko je poskupelo, skoro nista nije ispod 600 din. Prosle god uzeo nisovo, na agrokarticu ispod 6000 din za 20l. Ali nema vise...

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Ja sto sam sad nasao na brzinu poljski revline 27500 za 60l. Dok na 1000l izadje 214000. Skupo ono burence od 60l :)

Edit: Ima i Galax za 430din.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Za zamenu svih ulja i filtera na 1.000 r.s treba uvek blizu 100k dinara.To naravno važi za one koji redovno održavaju traktore.
 
Valvoline sam našao najjeftinije, 350 din/l na točenje. Ima i na kante, oko 400 din/l

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Javi bas koliko je po litru. Ovo nije normalno za utto koliko je poskupelo, skoro nista nije ispod 600 din. Prosle god uzeo nisovo, na agrokarticu ispod 6000 din za 20l. Ali nema vise...

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
Uzeo sam Arbor, čovek je korektan a za ulje se nadam da je original. Ispod 600 din je 😄
 
Evo danas prvi problem sa Lamborghinijem. Električni reverzer par dana iskakao na neutral. Danas ga otvorili, valjčić jedan ispao iz ležišta, vratili ga i sklopili sve, reverzer šalta kako treba. Problem je kad upalim traktor, neće da se "učita", samim tim neće ni u brzinu... Ima li kakva "prečica" ili majstor koji bi to rešio?
 
Majstora dočekao i ispratio. Urađena kalibracija i mašina opet radi bez greške. Za sada sam zadovoljan, nadam se da ću biti i ubuduće. Još jednom hvala za broj.
 
Nazad
Vrh