KWS hibridi

6a93f9db69c13f531697fdcfb3626a1c.jpg
4dc54e6a08f5cf3a4ed7296ca5b69ca5.jpg
72b953207c7b80a85d241b55d7a2ecd9.jpg

Evo par slika Konsensa od proale godine pa odluci jel valja ili ne. Kod mene ce zauzimati 50+ % povrsina za berac. Super se lusti sa beracem.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
Koliko vestaka si bacio i jesi isao folijarno i sa cim?Ja sam prskao novalonom.
 
Danas sam imao prilike da pogledam seme KWS u jednoj dobro snabdevenoj trgovini,ispao radniku dzak i pocepao se pa ja malo turio ruku da vidim kako to izgleda,seme je ujednaceno ali ima neke crne linije po semenu,po 4-5 crnih poduznih linija na jednom zrnu.Sam spic zrna je crn.Zasto je to tako???:sta:
 
Prvi put sejem i jedan i drugi.

- - - - - - - - - -

Aco888 odgovor na poruku:
Pa visine od 220cm do 250cm.Kod mene se dobro pokazao,proveren hibrid,rodi svake godine kakvo god da je leto.Nije klip nesto mnogo veliki,ali svaka biljka ima po jedan dobar,a bude i po dva.
 
@vladimir92 jel ovaj imigold za štetočine jel ga nanosiš na sjeme i u kojem omjeru, i ja sam nabavio kerbanis i balasco.:cool:
 
Koji je u tebe problem pa ga koristiš jesi radio kukuruz sa slavolom s za sjeme,ja sam radio pšenicu i zadovoljan sam pa cu radit na kukuruzu i soji.
 
Danas stigle dve gratis vrece za uzetih 20. Hibrid je Krebs fao 450. Do sada ga nisam sejao. Da li neko ima iskustva sa ovim hibridom?? Malo mi se ne svidja sto je seme prepakovano, ali tako je kod svih semenskih kuca kad daju gratis.
 
Danas uzeo KWS KONSENS za cardak,prvi put sejem ovaj hibrid pa dali neko moze da mi kaze nesto korisno u vezi njega?
Imas kolega na prethodnim stranama teme i slike i iskustva nas koji smo ga sejali, ali samo reci hvale svi koji su ga sejali prosle godine imaju za njega.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Koliko vestaka si bacio i jesi isao folijarno i sa cim?Ja sam prskao novalonom.
Izvini kolega sad sam video pitanje, u jesen baceno 250 kg 8-24-16 po ha,nekih 2 do 3 nedelje pred setvu baceno 250 kg uree i prihranjivao 2 puta sa ekobusterom.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Nazad
Vrh