Kupina sezona 2018. plasman i cena

Za te pare mogu i da propadnu,pozdrav za lopove hladnjačare

Послато са VIVAX PRO2 уз помоћ Тапатока
 
Jel moze neko da mi kaze za koliko trenutno prodaje loh nes i kako je plasira, da li po piljarama, pijac...?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Evo ja cu da ti kazem ja prodajem moj na pijaci to su minorne kolicine kupina se jako tesko prodaje. A na kvantasu je oko stotke kad platis ulaz 8% po svakoj kili koju uneses a po njihovoj skali cena je 180 to je oko 30 din po kili. Znaci mereti robu na ulazu i odvalete za 200kg 6000 ulaz tako da te kupine izadu oko 70 jos kad dodas benzin . tako reci besmisleno. To nije resenje.
 
Evo ja cu da ti kazem ja prodajem moj na pijaci to su minorne kolicine kupina se jako tesko prodaje. A na kvantasu je oko stotke kad platis ulaz 8% po svakoj kili koju uneses a po njihovoj skali cena je 180 to je oko 30 din po kili. Znaci mereti robu na ulazu i odvalete za 200kg 6000 ulaz tako da te kupine izadu oko 70 jos kad dodas benzin . tako reci besmisleno. To nije resenje.
A po koliko ide prodaja na pijaci?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Konačno i cena... Potrebni radnici za branje kupina,cena po kg 0,50 din,bez smeštaja i hrane!!! Zainteresovani neka se jave

Послато са VIVAX PRO2 уз помоћ Тапатока
 
Prednost imaju zaposleni u ministarstvu poljoprivrede

Послато са VIVAX PRO2 уз помоћ Тапатока
 
Ooooo celih 25 dinara za kupineeere.... Uuuu je....

- - - - - - - - - -

Ooooo celih 25 dinara za kupineeere.... Uuuu je....
 
Ja loh nes prvu klasu vozim u hladnjacu kod Rekovca, do juce bila 170 din, od danas 150. Sitniju prodajem po 100 dinara poznanicima za sokove,nije neka kolicina, al bolje i to nego nista. Svi su odusevljeni ukusom, a ja i ne kazem da mi je to druga klasa i da oni ne kupuju, ne bih je ni brao:osmeh:
 
Ja I pitam za cenu jer imam malu kolicinu I prodajem za 200, na pijaci se retko nadje konzumna kupina da bih uporedio, pa cisto razmisljam da ne preteram sa cenom. Ne bih svakako davao ispod 150, NEPRSKANA, krupna, kao za izlozbu.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Ja I pitam za cenu jer imam malu kolicinu I prodajem za 200, na pijaci se retko nadje konzumna kupina da bih uporedio, pa cisto razmisljam da ne preteram sa cenom. Ne bih svakako davao ispod 150, NEPRSKANA, krupna, kao za izlozbu.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

Mislim da je svaka cena preko 1e za kg dobra cena, a 200 je ekstra. Posebno, jer su sad stigle i lubenice, breskve, kruske... Snaja mi radi u marketu Belosevcu, kod njih se prodaje loh nes po 150 dinara, iz gajbe.
 
Kod mene jos se nezna cena ali kako ide kod vas svako ko ostavi za sledecu godinu taj je ne kreten nego kretencina,ostalo mi je jos malo da istrsim ove godine i cao tornfri dosta je bilo
 
Nazad
Vrh