Kupina 2015.Cena,radovi...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kod nas 105 i 130 i nece da mrdne,manju kolicinu sam prodao u klupcima po 110 a tf mu je 140
 
izgleda da su se hladnjacari dogovorili da cacanku placaju 100 din. danas svi kod nas toliko placaju. Predlazem da ne beremo, ili da otegnemo sa berbom, za tri dana se vraca cena. Treba im roba, doduse i kvalitet
 
Danas opet 110dinara.
Ne moguda verujem koliko se lastara pocelo susiti i kako je kupina prinudno sazrela za ova 2 dana dok je duvao vruc vetar! Juce je bilo pakleno. Pri 50km/hizbacim glavu kroz prozor kamiona da se rashladim, kad ono skoro da i nema razlike u temperaturi. Preko 40C!!!
 
Kupina se smanjila i jedva se otkida,a roda ima.Mislim da ce gubici zbog nedostatka kise biti poveliki.
 
U poslednjih 40tak dana potrosio sam oko 160 000 litara vode vecinu kroz KPK sistem a mrezom je dosta pokriveno.Skoro da se nista ne vidi,kupina prvo nahrani lastar za sledecu godinu koji je svetlo zelen pa sta ostane ide u plod.Da bi bilo ucinka u zalivanju mora da ide preko 50.litara vode za svaki cokot ili kucicu,ovo sto ja radim i vecina drugih po 10 tak litara npr po cokotu je samo da biljka prezivi...I treba zaliv svakih par dana a ne na 20 dana kao kod mene npr...Ima tu dosta cinilaca po mom skromnom misljenu...A i sa cenom se nisu bas pretrgli...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh