Kupina 2015.Cena,radovi...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod Miljkovica i kod Lacka su ti obe po 130,a verovatno i kod ostalih samo za ovu dvojicu znam licno. Na otkupnim mestima,a za hladnjace prevoz kasnije dogovor
Ja veceras dao u komsiluku covek otkupljuje za Miljkovica tj. Sweet home i cena kaze tf 130 Cacanka 120.Juce sam brao samo Cacanku i pisao mi cenu 110 na istom otkupnom mestu.
Ili me laze ovaj moj otkupljivac ili tebi informacija nije tacna.
Ako je ovo prvo nece da valja.
Jedan moj rodjak skoro otvorio hladnjacu izmedju Trsanovaca i Lepenca i on je danas placao 120 i jednu i drugu,malopre sam se cuo sa njim.
Mislim da ce cena jos gore kada ogreje ovih dana,kod mene je otprilike Cacanka obrana jedna trecina, a tornfree danas bio tek treca berba.
 
Ja veceras dao u komsiluku covek otkupljuje za Miljkovica tj. Sweet home i cena kaze tf 130 Cacanka 120.Juce sam brao samo Cacanku i pisao mi cenu 110 na istom otkupnom mestu.
Ili me laze ovaj moj otkupljivac ili tebi informacija nije tacna.
Ako je ovo prvo nece da valja.
Jedan moj rodjak skoro otvorio hladnjacu izmedju Trsanovaca i Lepenca i on je danas placao 120 i jednu i drugu,malopre sam se cuo sa njim.
Mislim da ce cena jos gore kada ogreje ovih dana,kod mene je otprilike Cacanka obrana jedna trecina, a tornfree danas bio tek treca berba.

Na otkupnim mestima konkretno kod mene u Maloj Vrbnici i u Botunji su obe jos od sinoc po 130. Inace cesto se desava da im cena nije ista na svim otkupnim mestima,zavisi od konkurencije. Ovo su 100% tacne informacije,predajem svaki dan
 
Mora kad daje lopini.kako bez cene kad mora da napise neku cenu makar dinar? Nije pocetak berbe i naravno da ne zna jer ceka da mu odredi cenu covek iz okoline v.banje:osmeh:
 
Kod nas hladnjacari ceo dan prosipaju pricu da je na nivou cele Srbije dogovoreno da cacanka od danas bude 100 din. Da li ce biti videcemo? Tf i dalje 130
Inace ja u zivotu nisam imao bolji i kvalitetniji plod kupine nego ove godine,evo vec 15 god.kako radim kupinu,doduse prinos ce biti nesto manji nego prosle godine
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh