Kukuruzni adapter za kombajn

Nema,ima samo metalne 5 i 6r 94-95god,mislio sam nesto mladje.Danas sam zvao nekog za 2008 trazi 25000e,dobro njegov je moze i 45000 da trazi
 
Jesi pitao prvo pošto je sada nov adapter i koje je vreme isporuke? Onda sudiš o cenama polovnih. Na sajmu je bio 5r 30000e rok isporuke avgust 2023 godine. Generalno gledano sve je to otišlo u nebesa sa cenama pa tako i polovne stvari.
 
Pozdrav ljudi, imam u planu kupovinu 5-rednog adaptera za Claas dominator 86. U pitanju je Laverda adapter, bila je na 80cm, fabrički ima da se skupi na 70, označio sam ovaj deo što je ostao, da li će biti problema sa obaranjem, pošto sejem četvororednom sejalicom, isto ima i sa druge strane?
c79d6acb1b080dafe164af22f437d775.jpg


Послато са SM-G996B помоћу Тапатока
 
Mislim da ce pogresiti ako nabije unutra... Ostace unutra i prilikom rada ima da mu zveci i lupa... Bolje izbi drugi kraj i sa druge strane uzmi neku sipku ili cev pa izbi taj zalomljeni deo napolje.
 
Nece da smeta nista niti da lupka jer je unutra ista sirina rupe I nabije se na knap tako da nema lufta a to se tesko izbija ako nije skoro dirano jer zapekne posteno I bez brenera nema nista
 
Pozdrav ljudi, imam u planu kupovinu 5-rednog adaptera za Claas dominator 86. U pitanju je Laverda adapter, bila je na 80cm, fabrički ima da se skupi na 70, označio sam ovaj deo što je ostao, da li će biti problema sa obaranjem, pošto sejem četvororednom sejalicom, isto ima i sa druge strane?

Послато са SM-G996B помоћу Тапатока
Biće to malo na knap, koji je na 75 nema problema ali 80 već ostane poprilično okolo, može proći ali nije baš najbolje.
Inače baš dobri adapteri, kratak, lagan.
 
  • Like
Reagovanja: SDF
Nazad
Vrh