Kukuruzna silaža

Jednom komšiji dok je ubacivao ručno u "dobro naštelovan i naoštren" Sip silokombajn upao kačket i ispao na lulu neoštećen :)
 
Možda sip ima selektor pa kompjuter izbaci ono što nije za sjeckanje :haha:

- - - - - - - - - -

evo za mog prijatelj da vidi koliko sitno sjecka
zu5vea.jpg


- - - - - - - - - -

2jadmj6.jpg
xgiohh.jpg
evo za one koji kažu da je potinger pretežak za manje traktore

- - - - - - - - - -

2hfmoed.jpg
ovo je već jednom košeno i sad će sa kukuruzom druga tura da se skida
 
Jel to stočni sijerak ili sudan ili.. ? Ne razumijem se baš .

Ovo sa kačketom je dobro .:haha: . Kad bi ovce htjele da uskaču , možda pi ispadale ošišane :haha:
 
Taj c335 me je odusevio,mali traktor,a tako snazan. Koristio sam ga par dana i bas me odusevio. Posto mi treba jos jedan mali traktor za sledecu sezonu,planiram bas njega da nabavim tamo u martu,jos ako uspem da nadjem neki bas dobar ili bas los pa da ga komplet sredim,ih mojoj sreci nema kraja. Bice odlicna ispomoc za 542.
 
Pankin drugar, svaka cast jel to KWS sirak ili?? Nikako da ubedim moje da poseju to cudo od 4 i vise metra:osmeh:
 
Nov bi trebalo biti pod garancijom, jesi ih zvao??

Kazu da to nije nikakav kvar "tako treba da radi" !!! Posto je na pocetku radio u tandemu sa Rakovicom 65, mislio sam da je mozda spora na kardanu pa je tu problem, zadnjih par godina pogoni ga Torpedo 9006 al ista pesma, cuo sam neke price da se lifam prodaje sa pola nozeva, pa bih zamolio da li neko moze da mi kaze da li je to istina??? Kako god, kad vidim slike na forumu kakvu piljevinu od silaze ljudi prave, zaista ne shvatam u cemu je problem??!
 
Ja ne znam sta da ti kazem, ako oni kazu da tako radi, da su meni tako rekli znao bih ili mu nesto fali ili su me zae*bali...
 
Nazad
Vrh