MOMOSARIC
Član
A gdje nije palo brige ima.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature currently requires accessing the site using the built-in Safari browser.
ja ove godine probao rana setva ak se dobro secam 21 mart pa srednja i kasna setva.ranu presejao 80% ostavio samo jedan deo da vidim kolki ce prinos biti pored ostalih.ranu potukao mraz.najbolji sklop na kasnoj i lepo ravnomeran al ce ga verovatno ova susa isto unistitIzgleda treba krenuti u setvu od 20.marta pa kako bude.
Izgleda treba krenuti u setvu od 20.marta pa kako bude.
Kod mene je u ponedeljak palo 20 litara i večeras sam bio da vidim useve i u redovima je suvo, tj. tek se u ponekoj dolji malo crni zemlja. Popila zemlja sve...Počeo je da metliči P 9398 , dok kod Dkc 5092 nema još metlice, rana setva. Palo je oko 35 litara/m2 kiše blato je izmedju redova, Koliko god toplo da bude za P 9398 mislim da brige nema ..




