Kukuruz 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima zp hibrida zaštićenih i sa forsom, ja sam kupio 666 sa forsom i zp 500.
 
Meni nudili zp555 300 din skuplji ako je sa insekticidom. Ali ne znam sa kojim, nisam ni pitao.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Što si se toliko zalepio za 684?To je prevaziđen hibrid, zastareo.Imaš mnogo boljih Z.P hibrida iz te fao grupe.
 
Brdo,5-6 klasa zemlje,losa zemlja,redji sklop. Drugacije bi bilo da imam u dolini reka,gde je ravno i plodno zemljiste. 2017 me je izvukao,inace ne bi imao klip da oberem. Stabilan hibrid,prosle godine iako je bila susa kod mene,dao odlicne rezultate. Ne smem da eksperimentisem,nemam uslova za to.
 
Brdo,5-6 klasa zemlje,losa zemlja,redji sklop. Drugacije bi bilo da imam u dolini reka,gde je ravno i plodno zemljiste. 2017 me je izvukao,inace ne bi imao klip da oberem. Stabilan hibrid,prosle godine iako je bila susa kod mene,dao odlicne rezultate. Ne smem da eksperimentisem,nemam uslova za to.
Ne mozes imati losiju zemlju od nas vamo,a slicna je toj tvojoj u brdu, lepo rodi i ZP 555 i ZP606 , nema razloga da ih ne sejes.
Takodje svi KWS hibridi,pogotovo novije generacije dobro podnose nasu zemlju.
 
Đorđe to su samo loši izgovori.Treba menjati navike iz korena.Pratim tvoje i objave ljudi iz tvoje okoline i mnogo kobnih grešaka pravite u agrotehnici.Lik okačio snimak tanjiranja lepo izmrzlog oranja, napravio gadiluk od onako lepe njive a uvredio se kada su mu rekli da je trebao preći drljačom i setvospremačem a tanjiraču da okači o klin za predsetvenu pripremu.
 
Đorđe to su samo loši izgovori.Treba menjati navike iz korena.Pratim tvoje i objave ljudi iz tvoje okoline i mnogo kobnih grešaka pravite u agrotehnici.Lik okačio snimak tanjiranja lepo izmrzlog oranja, napravio gadiluk od onako lepe njive a uvredio se kada su mu rekli da je trebao preći drljačom i setvospremačem a tanjiraču da okači o klin za predsetvenu pripremu.
Jel to tanjiranje bilo na dz? To sam video.
 
Brdo,5-6 klasa zemlje,losa zemlja,redji sklop. Drugacije bi bilo da imam u dolini reka,gde je ravno i plodno zemljiste. 2017 me je izvukao,inace ne bi imao klip da oberem. Stabilan hibrid,prosle godine iako je bila susa kod mene,dao odlicne rezultate. Ne smem da eksperimentisem,nemam uslova za to.
Ala ga potrefi da je 684 stabilan hibrid ko prstom,606 je za njega avion

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
U dobroj godini je odlican ali kad je malo suvlje nema ni svilu da potera

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Jeste vrh, popada u crnu zemlju i izlomi se da ga ne možeš pokupiti nikako sem ručno.Pratio sam rezultate iz makro ogleda i tu je negde u sredini od 200 top hibrida kod nas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh