Kukuruz šećerac

Uzmeš one žute samolepljivi papir i staviš par komada i znaćeš sutra dan šta gricka.
 
Ja berem desetak dana, dajem sverceru po 30din, on vuce na kvantas NS ali neznam koliko je tamo.
 
Чиме сме шећерац све да се прска против корова? Ја сам прекључе посејао две кутије 5000 сј месинџера. Надам се да неће бити много корова али за сваки случај ако и крене не би да га зезнем нечим што не сме и да га не контаминирам погрешном хемијом.

Иначе семе сво неко смежурано, ако ово никне биће екстра. 😱🤔
 
Imam problem sa jazavcem,pojeo mi desetak ari šećerca,samo Baha je stigla za berbu samo nju je dirao.
Kako ga se rešiti?
Da li oni ultrazvučni rasterivači pomažu?
 
Moj drug ima problem sa svinjama ,divljim. Nabavio top plinski , stavio mu vremenski ventil koji pusta plin i rele sa foto celijom da puca samo po noci .
 
Чиме сме шећерац све да се прска против корова? Ја сам прекључе посејао две кутије 5000 сј месинџера. Надам се да неће бити много корова али за сваки случај ако и крене не би да га зезнем нечим што не сме и да га не контаминирам погрешном хемијом.

Иначе семе сво неко смежурано, ако ово никне биће екстра. 😱🤔
Ako bude vlage niče bez problema, moj mesindžer niklo svako zrno a isto takav smrežuran bio.
 
Meni je niklo messengera oko 70%,nzm dal je do zemlje ili cega...al travuljina krenula haos,sirak najvise sve mu....i nije jednal,do vlage je verovatno,negde je 20 cm vec a neki tek nikao.
 
Dali neko odvas idena kvantaš(veletržnica)u beograd?Kako tamo funkcioniše prodaja?Vidim na slikama da je ogromna pijaca.Kada je naj bolje odneti robu,ujutru ili uveče?Nisam nikad bio pa bio otišao malo i u taj kraj
 
Koliko god da prskam stavim 1 kg,recimo sacu imati da prskam pola kj,tu ću staviti pola kile.inače dali sam prskao 1 ili 2 kj uvek sam stavio 1kg
 
Nazad
Vrh