Krunjači kukuruza Čakovec

nisu iste gore 16.5 mm, a dole 15 mm. Mada opet razmisljam da stavim i gore 15 mm jer ostalo mi je parce od table pa da oba budu nova . Ali samo kad budem imao vise vremena. Puno bolje, cistije radi dakle od ovog nema vise .... ovo je vec maximum. Videcu kako ce se pokazati sa suvim kukuruzom iz cardaka..onda cu biti jos pametniji!Pozdrav!
 
ima jedan u srbobranu tip je trazio oko 4000 eura, ali nemogu da mu nadjem broj telefona, potrudicu se ponovo
 
uff kako ces go odneti......salim se pa kupis tamo negde perforirani lim, i nadjes nekog baravara.....:haha:
 
Bili smo da ga vidimo i kupili ga za 2800 eura a kupac je clan MilosVrbas220
 
Malo je odradio?
Hell yeah!!!

Pogledaj remenice,tada se sve farbalo u istoj boji,ovo je vec menjano,a tada je materijal bio materijal,pa se za tih 20 vagona,ne bi bas tako olako potrosilo.
 
Malo je odradio?
Hell yeah!!!

Pogledaj remenice,tada se sve farbalo u istoj boji,ovo je vec menjano,a tada je materijal bio materijal,pa se za tih 20 vagona,ne bi bas tako olako potrosilo.
Nije tacno da je sve farbano u istoj boji ja sam imao dva komada i oba sam kupio nova nijedan nije imao ofarbane remenice a sto se tice ovog krunjaca remenice su mu pravljene nove posto su originalne pokradene od strane nekih koji obozavaju aluminijum,krunjac je stojao u nekoj zadruzi 20 i kusur godina pregledali smo ga detaljno i videli da i na dobu odnosno bubnju jos stoji farba,krunjac je moze se reci kao nov.
 
xvala..slazem se sa bukurom..na bubnju je jos farba i na sitima i zavesice su njegove original..

---------- Poruka napisana u 00:17 ---------- Prethodna poruka je at 00:16 ----------

zorane aj stavi slike cakovca sa motoom..xvala..
 
ovaj je stvarno malo radio, a vidise da je maltene medju prvima izasao iz fabrike ima serijsi broj 008, moj je radjen .85 godine i ima broj 153 a vec ima dosta razlike u izgradnji izmedju ova dva krunjaca mislim sitnice ali nisu isti...

p.s. dobro dosao u klub cakoveca, nek ti je sa srecom i dugo sluzi, i da bar toliko nakruni kukuruza koliko je moj nalrunio jos od pocetka ... ohohoooo ::novac::
 
Evo slike cakoveca sa motorom
big1262644image0219.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
big1262644image0221.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
xvala zorane samo ja mislim da ovo moze i bolje da se resi nego ovako..steve73 xvala i tebi..:)

---------- Poruka napisana u 18:43 ---------- Prethodna poruka je at 09:57 ----------

steve73 koliko tvoj okruni na sat vremena sa elektro motorom..?
 
zmajevka od 8500 kg bez problema, nije u snazi broblem nego kao sakuljan pise sapurine prave problem, i jos da dodam sve zavisi i od ambara
 
jel bi mogao da ga pogoni 18 ks motor lambardini?

---------- Poruka napisana u 21:04 ---------- Prethodna poruka je at 20:43 ----------



Uploaded with ImageShack.us evo i slike cisto da probam da ubacim..
 
@steve73 zar cakovec ne moze vise od zmajevka za sat? Ja imam manji krunjac prave ga u Novom beceju i bez problema 7-8 tona na sat skruni.pogoni ga motor od 12ks i izgleda mnogo manje od cakoveca... Pa me zato cudi njegov kapacitet.
 
procitaj gore, pita za kapacitet sa elektro motorom od 7.5 kw ili 10 ks. sledece nedelje krunim iz pravog ambara pa cu ti napisati :osmeh:
 
Nazad
Vrh