Krugovi u zitu :)

Sa nekim John Deere traktorom sto ima navigaciju i samo napravi koji krug :haha: :haha:
 
zorancile je napisao(la):
@Draganaa
Ajde da napravimo tako nesto izmedju nasa dva sela, pa da budemo i mi na Discovery-u, ali mora tacno na polovini puta da bi nas spomenuli i jedne i druge. :haha:
Za Budjanovce je cuo ceo svet, a za Novi Becej i Basaid jos nisu... :haha:
baaasssss....
pa znas li ti koliko ce metera zita tako propasti?
 
Pa necemo mi nase ::namigivanje:: Mozda su nam tako ''vanzemaljci'' skrenuli paznju da znaju kolika je cena i da nude vise :haha:
 
Ma pustite ljudi krugove ovi u CERNu pokrenuli cestice.Ako ispadne crna rupa dzabe nama prolecna muka .
 
I ja je vidim kad god odem na njivu gledam u zito pa u novcanik pa opet u zito pa u novcanik i sve neke crne rupre vidim i po zitu i u novcaniku pa se pitam jel to neki NLO ili dinkic previ crne rupe
 
Parkirani NLO-i !
Posle uspešne akcije crtanja po poljima Engleske.
288yzx2.jpg
 
dzionik je napisao(la):
Zumiraj one na severu Afrike, svaki treći je mrtav ::lose::
Zar im nije pomogla međunarodna zajednica & EU ? :zli: :zli:
A korporativna odgovornost! :zli: :zli:
Il pomaže "zdravom" hranom sa ovih modernih polja? :zli: :zli:
:udri: :udri: :udri:
 
Ma to je nebulozan sistem oni pumpaju podzemnu vodu koja nemože da se obnovi, kada presuši presele se na drugo mesto i tako dalje. Naravno takve stvari se dešavaju i na drugim mestima jer je računica jednostavna možeš da pumpaš onoliko koliki imaš priliv u podzemne rezervoare. Tamo je u pitanju voda koja je stara možda i nekoliko miliona godina i koja se više ne obnavlja tako da je problem evidentan već posle nekoliko godina ali to naravno ne sprečava pametnjakoviće da teraju i dalje.
 
Gledao sam emisiju kako se prave krugovi , nezna dal je još neko to gledao , uzmu se skije jedan kolac i kanap ... i to je sve i cepaš lagano u krug valjaš i još jedna jako bitna stvar , svi krugovi se prave u žitu u kojem postoje prolazi od traktora tim , "putem" se dodje do sredine njive i onda samo pustiš mašti na volju .
Post je spojen: [time]1271609531[/time]
_________________________________________________
I kad dobro pogledate sva ta čuda nema ni jedna njiva de nije prvo prošao traktor , i tuje odgovor na pitanje zašto se to ne dešava kod nas :haha: slabo se prska žito , a kako bi neko došao do sredine njive a da se nevidi trag ?
 
tačno tako to su prohodi za prskanje i svaki deo crteža je spojen pa nemoraju da gaze
 
Evo i kod nas se pojavili krugovi u žitu nisu marsovci nego vremenske neprilike .
2v2h2ky.jpg

Mada je prolazio traktor.
 
Na mom imanju, već 10-ak godina u travi postoje krugovi potpuno pravilnog oblika i svake godine se sve više šire. Po obodu kruga trava je duplo veća i dosta tamnija.

168gztl.jpg
 
To su sigurno gljive u pitanju samo one prave pravilan krug. Mislim da je to retka i ugrožena vrsta verovatno bi neki gljivar mogao da nam kaže više.
 
Nazad
Vrh