Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Za iduci cetvrtak jednodnevni pilici 65,0 din za komad i onda dve nedelje nema jednodnevnih pilica. U spicu ink. stanice ostale bez pilica. Pominje se problem sa snabdevanjem jajima i one stanice koje nemaju svoje maticno jato su obrale bostan.
 
Uzela sam neki dan cetveronedeljne po 200din, imaju oko 900 grama, a vidim da su cene po Beogradu..Roda, Idea, Maxi skocile..I zivina I svinja...Rekla bih da je koncentrat, prekrupa, psenica mirovala sa cenama.Za sad.
 
Cena uredjenih u Novom Sadu na "Limanskoj" pijaci 320,0 za kg a ne "Detelinarskoj" 300,0 za kg.
 
Jednodnevni 52 direktno od dobavljaca.:osmeh: podigli 2 dinara u odnosu na turu od pre 2 nedelje.::lose:: Toliko o konstantnoj ceni tokom godine.::samo bes::
 
NA pijaci uradjeni po 320,tronedeljni 200,jednodnevni 60,na kamion utovljeni 200....zaklani na veliko jos uvek nemam inoformaciju...
 
Jednodnevi Coob 500 , direktno od proizvodjaca 50 dinara.Mala turica za zamrzivace:
20zwbw9.jpg
 
Ajde da opet ja prvi napisem,izgleda da je cena u padu.Sta li je uzrok?Kakva je logika da sad padne cena,jos nije ni polovina septembra?:sta:
 
Sta je ovo? Jel su svi na godisnjem ili brojite lovu??? :sta:
Neznam sta se desava sa cenom,u vecini marketa je preko 300dim,ossim naravno kod gospodina M,kod njega je 270.Ovdasnji pijacari placaju 160 sto mi nema veze sa mozgom.Nesto se valja iza brda,svi nesto cute i taje,pri tom ne mislim na ovaj forum.
 
Ja sam u nekom poslu i nemam kad ni da pitam za cenu,inace za 10-tak dana mi stize tura,pa cu videti,kako i sta :)
 
Mi smo davali očišćene 290 a sad planiram da dignem na 310 ne vredi se tući sa marketima bilo bi idealno da mogu od njih da budem skuplji 20 din ali nemogu
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh