Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Pitanje za SAMA

Dali je tajna kod koga su bile te cene jer ja radim u Krcedinu i zavrsavam u Pazovi i Vojki? 24.07 napunio sa 800 kom po 45din. Pitanje se odnosi na SAMA
 
To su cene kod svih piljarica,tj pijacara.Cena u daljem rastu sasvim sigurno_Ove nedelje ne nosim,a videcemo za sledecu koja ce biti cena.PS: Pozdravi mi Petkovica.:ppozdrav:
 
Danas stigla tura ociscenih pilica 10 komada 29kg i 800 grama. cena standardna 240 din. Na kucnu adresu.

 
Ovde idu bez problema po 185 zivi,cak i na vise stotina komada.Kakvu racunicu ima taj sto sad prodaje po 240 uredjene?Moram priznati da mi bas nije jasno:sta:
 
Ja sam malo duze i ozbiljnije u tom poslu i bas ne vidim neku racunicu.Treba uzeti u obzir da on to isporucije i na kucu.Taman da biciklom razvozi :osmeh: Jedino ako hrani necim ......... sto ne bih zeleo da probam,ili ih svercuje od nekud.:osmeh:
Sto se tice malih pilica,nesto se cudno desava.I meni dobavljac podigao 2,30 dinara po komadu iako treba da imam stabilnu cenu cele godine.::lose::
 
Meni je danas moja vetrinarka rekla 65 jednodnevni I mesecni imaju preko kilo 200...Pa nesto razmisljam mozda mi je ipak isplativije ove velike za kucni budzet...A prosle godine jednodnevne sam uzimala za 45...
 
Cinjenica da je drastican skok jednodnevnih pilica.Inace 200 su tronedeljni,koji nemaju kilu i idu na komad i to na veliko.(Pri tome mislim na kvalitetne pilice,a ne probrani skart).To dobro obrati paznju.:osmeh: Sto se tice kilasa,idu po 230 po kg, sa tendencijom rasta.
 
Cuo sam pre neki dan razgovor da je cena na kamion ovde 215din,a da su predhodne dve ture bile 150-160din,drasticdno skocila cena jer kao ovde narod dosta smanjio tov,bas zbog lose cene,meni stize 7.9. tura tronedeljni po 200din
 
Nazad
Vrh