Konkurs 10% 40% 50%

Kolege jel su ulatili nekome novce za kupovinu traktora po ovom konkursu iz svetcke banke ?
 
Piše na nekom portalu da su pre neki dan uručili ključeve 12 kom u Ivanjičkom okrugu.
Koliko ja znam ovde na terenu još niko. Ministarstvo još nije uplatilo njihov deo.
Dokle si ti stigao?
 
ja vec preko 2 nedelje zavrsio sa bankom al novac od ministarstva jos nema nikako da krenem u realizaciju
 
Kad ce ovaj bit realizovan, nazalost mnogi ce u medjuvremenu prestati da se bave stocarstvom.
 
Resio banku i nisam dobio pare od ministatstva, idem sutra da potpisujem ugovore sa dobavljačima pa šaljemo u ministarstvo. Inace promenili su pravila,nemora dobavljač da isporuči robu dok mu ne legnu pare. Moze slikanje u salonu i dobijes fakturu, i ne mora garancija 2 godine.
 
Ja sam hteo ove nedelje da završim potpisivanje i šaljem u ministarstvo ali dobavljač insistira kad stigne traktor da to obavimo zbog serijskih brojeva .
 
Poslednja izmena:
Три пута више новчаних средстава за развој сточарства

Новчана средства која су опредељена за спровођење Другог јавног позива у оквиру конкурса 50-40-10 првобитно су износила 360.000.000 динара. С обзиром на велику заинтересованост, исказану у броју пристиглих пријава, Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде одлучило је да увећа буџет, и то за додатних 860.000.000 динара. Укупна новчана средства сада износе 1,2 милијарде динара и биће на располагању подносиоцима пријава, до потпуног утрошка.
 
Nazad
Vrh