Koliko naplaćujete usluge obrade zemlje

Код мене сам имао понуду за сетву 1500 динара по јутру.......да не сеје шесторедном сејао би ми сигурно, јефтиније нег ја да сејем, овако морам ја, де да се уклопим у парање са четвороредним парачем.

Послато са M2012K11AG помоћу Тапатока
 
2e po aru?
Cuo sam da lik radi 1000din 10ari sa tomom
Mora da ga je nasao na putu, a i vremena ima mnogo... Kod mene je jos pre ovih poskupljenja islo 3e po aru a sad niko i ne pita.
Isfrezam vrt 10 ari 30e, pre dve tri godine, ali ljudski, 20cm u dubinu, prva spora 1600+o/min, freza iz raske 6 moticica po r. telu itd.
Niko te nece, naravno zvati za hektar ili dva.
 
Mora da ga je nasao na putu, a i vremena ima mnogo... Kod mene je jos pre ovih poskupljenja islo 3e po aru a sad niko i ne pita.
Isfrezam vrt 10 ari 30e, pre dve tri godine, ali ljudski, 20cm u dubinu, prva spora 1600+o/min, freza iz raske 6 moticica po r. telu itd.
Niko te nece, naravno zvati za hektar ili dva.
Ma lik me zove jel znam ko ima frezu treba bastu 40ari da isfrezuje ovaj trazi 4000 to im skupo.. Reku neznam ko ima a moja pokrivena velikim poklopcem da nekisne ni nevidi se da je imam.. Tako da necu ni da se natezem ni raspravljam s takvima.kad ti skupo kupi sebi pa frezuj dzabe svima redom..
Isto ko i jedan zove za malcer da pozajmi da predje otkose od soje jutro ima.. Reku nema nista od toga opran podmazan spakovan u supu.. Nebi ga kacio ni za pare a ne za dz
 
Код мене сам имао понуду за сетву 1500 динара по јутру.......да не сеје шесторедном сејао би ми сигурно, јефтиније нег ја да сејем, овако морам ја, де да се уклопим у парање са четвороредним парачем.


Ako seje sa navigacijom onda možeš da se uklopiš kako hoćeš...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh