Koju rasu pasa imate ili volite

Ja moram naci jednog takvog za pacove :)
 
Nikola indjija jel kida branike od kola? Mom zetu se tako desilo da su urnisali avto, a nije wartburg.
Imao i ja terijera, sada imam jednu mladu jazavičarku, i jednu matoru. Mlada je kao u struju, kada nema ništa drugo ona sama se trenira, trči tamo amo 20 km dnevno:haha:.
 
Konacno da je uslikam mirnu
05147c17165e5b951acd0af063e02aa5.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
@ Milovane
predomislio sam se iz razloga sto sam skoro imao lopove pa sam resio da uzmem ovu dzukelu da kad sledeci put udju da u dvoristu nadjem samo ono sto su pokusali odneti plus njegove (njihove) patike (pod mogucnoscu broj 43/44) a ostalo nek pojedu seme im se zatrlo
 
@ Milovane
predomislio sam se iz razloga sto sam skoro imao lopove pa sam resio da uzmem ovu dzukelu da kad sledeci put udju da u dvoristu nadjem samo ono sto su pokusali odneti plus njegove (njihove) patike (pod mogucnoscu broj 43/44) a ostalo nek pojedu seme im se zatrlo

Zenka azijata je neprikosnoven cuvar!
 
Dragane kako izadješ na kraj sa njima?
Toliko su temperamentni i energični, ja nisam imao živaca naime jedan član mi je nudio kuju 4 meseca staru poučen njegovim iskustvom nisam uzeo, uzeo je moj kum i do 18 meseci je imao srašnu borbu a kasnije med i mleko al stvarno!
Godinama drzim velike rase do sada su mi naj bolji NK PTIČAR i N Ovčar
A imao sam mnoge rase

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Sad si uzeo pravo kuce,kad sam ti ja nudio na poklon,onda si rekao samo Malinoa.:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Inace prelepo kuce,vodi racuna sa hranom i calcijumom da ti ne iskrivi zadnje noge.
Pravi izbor .... Bas je lepotan .....

Milovane kad ce kod tebe biti opet stenaca na prodaju,treba mi jedna lepa bela zenkica

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Kakvi su azijati u odnosu na sarplanince kao cuvari i jel nisu mnogu zahtevniji ? Uzeo bih mozda u toku godine jedno stene uz ove stare sarplanince.
 
Moje neko mišljenje da su sarplaninci bolji cuvari od Azijata naravno to je moje mišljenje ima izuzetaka i kod jednih i kod drugih...
 
Nazad
Vrh