Koju rasu pasa imate ili volite

Imam i ja par NLT,nema većih budala, komšiluk strepi kad ih vidi na ulici, sve što mrda strada.
 
Naša lara,ženka cane corsa se oštenila
fbc129f8cd91440992cbab50fecc0977.jpg
515bda8fafd21719cd5a6506c64b8d1f.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ja imam Coton de Tulear-a. Đubre belosvetsko. Nit manjeg govanceta, nit većeg namćora. Imao sam pre njega 2 oštra nemačka ovčara i umiljatog dobermana, ali ovaj je zeznuo sve. Na kapiju ni sa ženom nikog ne pušta (švaleri rasterani), samo samnom može da se uđe, i praznih ruku mora da se izlazi. Ko Slobina policija je, prvo grize pa legitimiše. Neće više ni struju da mi očitavaju nego moram svaki mesec da zovem distribuciji da javim stanje, inače odoh u crveno. Planiram uskoro da nabavim neku veću rasu koja pravi manje štete da mogu da pustim sa detetom da se igra, jer je ovaj moj miljenik nepredvidiv.
 
Laki, Border Collie, sad ima skoro 8 meseci, baš je živahan I brz, pamti dosta, ali je svojeglav(izgleda da ipak nisam neki autoritet). Bojala sam se da ću imati probleme sa kokoškama, ali ispostavilo se da malo juri on njih malo one njega. Ipak treba prvo nabaviti ovce, pa onda ovčara. Ima li neko Border Kolija i kakvi su vaši ljubimci? Kako ih dresirate?
4768be5f5a227acc1df2e5b88a80dac3.jpg
20b62f5090abce0d07906008d89aa99f.jpg


Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Collie je najpametnija rasa na svetu...ono sto kazu raketni naucnik,ja imao kavkaza i onaj je bio pametan-proseta kroz kokosinjac a one ne reaguju na njega niti ih je ikad pojurio cak i kad su mu hranu dirali.
 
BLAGOJE BULL MASTIF 15meseci 65kg
Tek sad raste
Dobija na masi širini dubini grudi
Odličan pas voli igru
Dosta inteligentan i jako jako lenj
Stravična pojava stas i glas kao lav
On je kod sestre i zeta
Trenutno kući imam nekog MUNJU malog seldžuka 2_3kg žive mere strašno hiper aktivan ali dobrica laje napada ali za sada ne ujeda!!
Sestrić mu kupio ogrlicu sa nitnama da bude opasan
Ali MUNJA neće na povodac nema šanse
Neće ni na ulicu par puta vaspitavana
5e0a16a5aee38a3c18d266ce09c0c4c3.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ubedljivo najbolja rasa.Imam mužjaka i ženku koji su stari nešto malo preko godinu dana.To je smrt kombinacija, dave sve živo po dvorištu a o džakovima, ceradama i ostalim stvarima da ne pričam, sve redovno završava u konfetama.Jedu sve a decu obožavaju. 😂
 
On obožava da se igra sa decom .
Dok je bio manji hteo je da kida razne stvari ali sada ne.Bilo je svetovanja.
 
Imao sam pre njih takođe kobasičara jedinca i bio je miran k'o bubica bez dresiranja i sličnih stvari.Ovi su sada baš nestašni ali znaju šta sme a šta ne sme da se dira.
 
Nazad
Vrh