Koju rasu pasa imate ili volite

ivanhoe

Član
Učlanjen(a)
16 Apr 2008
Poruka
1.211
Nemoj zaboraviti da je pas lovac-predator.Kad ulovi onda se najede i glad ga pokrece u novi lov

agika 2

Član
Učlanjen(a)
3 Jul 2009
Poruka
158
Samo da neka oni nama NE love! :nono:
Ova moja jede jednom dnevno a tipicna poza joj je ona sa gornje slike-lezeci-kulirajuci!! :haha:
Post je spojen: [time]1255785929[/time]

dragansavin

Član
Učlanjen(a)
28 Dec 2008
Poruka
874
todor je napisao(la):
društvo jel ima neko terijera treba mi za pacove
Prezime imam ja 2 terijera cista, ali ih nedam bez ljutnje. Par steta koje su mi napravili:
Pojeli mi kablove na aparatu za zavarivanje, pojeli mi kabal od pumpe za naftu, pocupali par dodatnih zica na 539, itd...
Post je spojen: [time]1255954489[/time]

Post je spojen: [time]1255954690[/time]

Učlanjen(a)
22 Jan 2009
Poruka
3.941
dragansavin je napisao(la):
todor je napisao(la):
društvo jel ima neko terijera treba mi za pacove
Prezime imam ja 2 terijera cista, ali ih nedam bez ljutnje. Par steta koje su mi napravili:
Pojeli mi kablove na aparatu za zavarivanje, pojeli mi kabal od pumpe za naftu, pocupali par dodatnih zica na 539, itd...
Post je spojen: [time]1255954489[/time]

Post je spojen: [time]1255954690[/time]

Ja bih rekao da je ovaj drugi pulin.

dragansavin

Član
Učlanjen(a)
28 Dec 2008
Poruka
874
u pocetku sam i ja mislio da je pulin ustvari pola pulin,jer mu je majka dosta visoka i zuta znaci nije cist, ma slikacu ga uskoro pa cete videti kako sad izgleda
Post je spojen: [time]1256034795[/time]

http://i33.tinypic.com/2n67pqg.jpg[/I
[img]http://i38.tinypic.com/2a7bw2t.jpg[/I
[img]http://i34.tinypic.com/2nushno.jpg

Peca R

Član
Učlanjen(a)
21 Okt 2009
Poruka
167
Lepe su vam kuce :D
Post je spojen: [time]1256291438[/time]

Karalic

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Jun 2009
Poruka
1.479
Imam par Nemackih ovcara, muzjaka i zenku, stari po 4 godina. Danju su u box 4m*12m, a nocu pusteni na placu oko 1h, ogradjeno...Zive kao bogovi. :cao:

whitekiler

Član
Učlanjen(a)
7 Okt 2009
Poruka
98
nekad sam držao nemačke ovčare,jako pametni disciplinovani psi laki za učenje međutim več skoro 8 godina nemam pse zbog uslova stanovanja prvenstveno oni svi zahtevaju veliko dvorište pas nije za stan.Ako bi sad uzimao to bi opet bio neki veliki pas možda labrador retriver ili moj omiljen samo ga kod nas slabo ima bernski planinski pas i on je ovčar mada nije u grupi ovčara izuzetni psi evo slike.

PoP ZmaY

Novajlija
Učlanjen(a)
8 Nov 2009
Poruka
13
ja sam ove godine od kolege sa posla dobio zenku jazavicara iliti pacovara, zute je boje, mnogo je slatka, luda je ko struja i neumorna je...

voleo bi da sad nabavim i stene muzjaka pa da jednog dana imaju svoju porodicu :bravo:

Vrh