Koji traktor za 10 000 eura

ja bih kupio novog imt-a,
mislim da su se sada jako popravili po kvalitetu.
 
ma ne bih ga ja ako je sa JD-ovim motorom onda je skup i on i popravke,a sa imt-ovim motorom nije ni on los,ali ipak mislim da je rus neunistiv
 
ja rusa nebi kupio ni za dzabe a takodje ni imt novi a o kvalitetu imt traktora znam i necu vam o tome sada pricati...imt je stara fabrika i nista nije ulozila u nove traktore 20 godina a takodje i belarus i to mi se ne dopada a belarus i puno trosi i kvari se ko igracka....e ljudi ko je prebacio ovu temu iz moje teme na ovu temu koji traktor za 10000evra?? ovo smo pisali u temi koji traktor kupiti do 100 ks pa ko je prebacio nek vrati tamo gde je i bila :bravo:
 
da aj se sad frljamo ko je imao koji kvar na traktoru IMT ili Rus pa sve salijemo na jedan model i kazemo da ne valjaju nista, 'ocemo?? :bravo:

pa ti malo uporedi IMT-a ovog novog sa JD motorom i stare pa ces videti razliku,a isto tako i ruseve malo uporedi i javi razliku :cao:

ja jos nisam video rusa da je stao,to je rus napravio da ideeee,kako je neko rekao na ovom forumu dovoljno cvrsto da se ne pokvari i dovoljno labavo da ne zaglavi
 
dobro NA ako je tebi dobar novi rus i imt ti onda kupi jednog ja ga nebi kupio jer ovi novi imtei lice kao neki svemirski brod a ovi sa jd motorom nisu nista posebno jer motor u njima prave francuzi i ti motori imaju tehnologiju iz 70 tih godina pa su jos dobri za imt traktore a bas me zanima zasto modeli 2070 i 2090 jos nema na trzistu dali jos nisu dobili neku homologaciju ili sta je sa njima vec?
a sa rusevima kao sto neki kazu nekada su rusi bili dobri i kvalitetni a ovi sada noviji vse nisu to sto su bili pa na komsijskom forumu sam citao nekih 40 strana i svako se na nesto zali da se kvari dok neko hvali ali ja nemam nekog iskustva sa ruskim traktorima pa necu se s tim opterecivati :D
 
znas kako je sve kod nas pa tako i modeli ti sto ih ti spominjes...
evo ja se iskljucujem iz rasprave dok ne stigne neka azdaja sto je pojela 40000e e sad dal ce biti Fendt,Case,Claas,Zetor....ili ko zna kakvu viziju dobijes jos u toku dana...
 
ma dobijo sam ja neku viziju da se ne isplati kupovati nowy traktor do 100 ks ako nemas bar 50 hektara zemlje za obradu...i ako bi kupovao nekad veci traktor odabrao bi sto jednostavniji i kvalitetniji traktor do 100ks po povoljnoj ceni ali ni sam neznam koji...zetor,case,new holland deutz fahr,fendt...svi su oni dobri :cao:
 
Ja da imam kesa ja bih kupio john deera 6330 iako radim samo 30 jutara zemlje isto ko i ti :D
 
ja da isto imam kesa kupio bi fendta 512c od 125ks iz nemacke polovan i sahranio bi sa njim sve john deere i zetore :haha:
 
:haha: :haha: :haha: na zasto bi ti dao 100 jutara u arendu (osim ako nezelis da radis) i df agrotona kad mozes lepo sedeti u njemu i raditi :ppozdrav: ma ja da imam 100 jutara i fendta 512 ceo dan bi bio na njivi i nedeljom ako treba...to je za mene uzivancija :ppozdrav: ::namigivanje::
 
ma da nema sta ja ne primetim nowo na ovom forumu vidim i cugi se vratio...a ti nisi vise moderator a bio si pre par minuta pa sto nisi sada?jel ti neko poklonio 5 minuta da budes moderator ili kako to vec ide ...ajde da sam i ja na 5 minuta moderator ako mogu..
 
phoenixfendt je napisao(la):
:haha: :haha: :haha: na zasto bi ti dao 100 jutara u arendu (osim ako nezelis da radis) i df agrotona kad mozes lepo sedeti u njemu i raditi :ppozdrav: ma ja da imam 100 jutara i fendta 512 ceo dan bi bio na njivi i nedeljom ako treba...to je za mene uzivancija :ppozdrav: ::namigivanje::

Slovak i Crnogorac upali u bunar.
Slovak odma pita: "A šta ćemo sada da radimo?"
Na to će Crnogorac: "E čoče, ti bi samo da radiš."
 
Nazad
Vrh