Koji traktor za 10 000 eura

A

Acko

Guest
E ovako ja se izvinjavam ako je ovo offtopic ali nisam znao gde da stavim ovaj post... Zanima me koji bi ste mi traktor preporucili od 85< KS da
bude u rangu cene od 10000E. E sad dobro bi bilo ako biste mi preporucili i neki slabiji a bolji... A moze sto jeftiniji traktor da potrosim malo i za prikljucke. Obradjujem 20 jutara planiram da se prosiri...
 
Nema veze, odvojio sam ja poruku i pokrenuo novu temu. Mislim da ćeš se ipak morati malo preciznije izjasniti. Koje bi priključke još uz to uzeo.
 
E ovako uzeo bih jos samo prikolicu, ali ako bi trebalo jos malo dodati max 5000 E Prikolica bi pozeljna bila od 7t. :ppozdrav:
Jer bi moglo nesto da se iskombinuje?
 
da moglo bi se iskombinovati sigurno.moj savet ti je da uzmes rusa 82 stari tip a polovne prikolice mozes naci svugde.moj kolega je nedavno prodo komletno remontovanu zmajevu prikolicu 6t za 3500 evra.rus 82 ti je oko 4000-4500 evra remontovan generalno i kompletno sredjen.
 
Za 20 jutara ti i ne treba ništa preko 70ks, čak je i puno, jedino ako misliš da guliš i uslužni transport, onda ok. Ne što ga ja imam, ali za tu snagu i te pare bih uzeo Zetora 7245-7745 i uživanje može da počne, dobar je Rus svakako, ali po meni je mnoooogo lakše i udobnije raditi sa Zekanom nego sa starim Rujom.
 
Koja je cena ovih zetorcica onako koji rang? Iskreno da vam kazem i meni se vise svidja zetor nego rus... No jos cu da razmislim. Za sad samo cena me zanima :ppozdrav: :cao:
 
Oko 8000 eura, 7745 može i 10 da nagura, ali da je baš u extra stanju. Moj 7011 vredi 5-6 hiljadarki.
 
Moja preporuka nešto tipa JD 2850 ili 2650 koji je nešto starijeg tipa traktor je oko 80ks a idealan za sve poslove kojeg možeš nači sa klimom za 10.000 pa čak i za manje novaca.Sve što želiš probaj ovdje
http://www6.traktorpool.de/
 
zetor 4340 zbog sljedecih stvari,povoljnosti nabavke originalnih dijelova ,potrosnje goriva ,pristupacnosti svim terenima,brzinom obavljanja svih poslova jednostavno sve mu je naj naj ziviooo...........
 
Rodjo moja preporuka ti je 577 DV univerzalan za sve radove
i ostace ti koji evro za prikljucke. Ili Zektor 7745 al on je malo
skuplji al je prava masina.
 
za 10 evropskih somića imaš da biraš i još onaj koji ti bude prodao traktor, da mu tražiš da ti puši i liže terasu u isto vreme (izvinjavam se, ali psovka je tako dobra). Obrati pažnju na ''remontovane-farbane'' mašine. Ume da bude spolja gladac-unutra jadac (za webmaster-a: ovo bi mogla da bude nova tema, nazovi je kako hoćeš ).
 
Ako oces dobru masinu uzmi Zetora ali nezali 1000 vise za prednju vucu! Puno znaci na mekanoj zemlji i u transportu po blatu! A ako ti nije dosta 70ks(a mislim da jeste) Uzmi Ursusa 904 ima da ti zavide sve ruje u okolini kad pocnes da ga ganjas!
 
Za 10000 se moze kupiti prosjecan zetor 7745 ali ne racunaj da bude kao vila

vec 7245 bi bi bio moja preporuka

ili904 ursus sto Mityoo predlaze
 
Mene zanima zašto ljudi pre preporučuju 7245 nego 7745. To sam pročitao na više mesta a pošto nemam nikakva iskustva sa Zetorima, a voleo bih da to bude moj sledeći traktor (i to baš neki od ova dva modela), baš me zanima u čemu je caka. Nisam siguran, ali mislim da sam negde pročitao da su kod ovih Zetora isti menjači pa da je on kod 7745 malo slab za taj motor. Takođe se pričalo o većoj potrošnji kod 7745. Ako neko zna više o ova dva modela neka napiše, može i u temi o Zetorima. (Meni se lično više sviđa 7745.)
 
7745 mala razlika tehnicki ali u radu ima razlike na spram 7245
zivlji traktor mada su to minimalne razlike

po meni nebi trebali imati razliku u cijeni
 
Nazad
Vrh