Kobasicijada u Turiji 2015

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
30.263
Ima još ljudi samo se ne otkrivaju da Sala ne strefi srčka.:haha: Lekovito,lekovito.A tek mulj što je štogod.Robi možeš besplatno dobiti 7 dana kupanja u mulju.

nikola ilic

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2010
Poruka
5.916
Jeste lekovito,kad spremas a zapekne oma razbijes kamen u bubregu a suljeve vrati nazad i razbije sav kamen u zubima.

Aaa ima jos kandidata,ima da bude kao u magacinu:haha:

Duško58

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2010
Poruka
12.424
Ti čim počneš da pišeš po forumu jedan moderator ima punu tastaturu posla dok ti ne uredi poruke !!!!!! Jadan čovek mora da radi prekovremeno a to mu nije plaćeno :haha::haha:

I svaki put ostavi ovakav potpis: :osmeh::ppozdrav:
Ma samo mu prvo pocetno slovo ispravljam...da bar post pocne velikim slovom, ali ne vredi braco.:osmeh::ppozdrav:

Zelim svima Vama lep provod danas u Turiji.:ppozdrav:

Poslednja izmena:

Shale

Član
Učlanjen(a)
3 Nov 2009
Poruka
3.688
Ko sutra dolazi sigurno u Turiju a može i ovi nesigurni:osmeh:, moj broj tel:064 1658 278, javite se kad stignete, kod mene okupljanje forumaša:ppozdrav:.

Evo Sale, ja ću prvi da ti se zahvali danas na gostoprimstvu po drugi put, i nadam se da ćemo se uskoro opet družiti...

P.S. Pšenica ti je prava...:osmeh:

Ako sam promašio temu nek moderatori prebace u odgovarajuću temu...

zarkovmali

Član
Učlanjen(a)
8 Avg 2010
Poruka
2.345
Sale hvala na danasnjem gostoprimstvu i druženju,reci deranu da me aduje na facebook. :)
Shale bio si na probnoj voznji,sada znas koju masinu da kupis. :osmeh:

nikola ilic

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2010
Poruka
5.916
Sale hvala na gostoprimstvu a i ostalim clanovima koji su bili na druzenju...

P.S. Zvali su oni iz silosa kod Saletove njive,kazu potonulo im platno od vlage.:haha:

zarkovmali

Član
Učlanjen(a)
8 Avg 2010
Poruka
2.345
Nikola bice i slika od danas ima ko je slikao,danas si zamazao ruke sa lekovitom zemljom si video kako miriše. :haha:

Spajki

Član
Učlanjen(a)
11 Okt 2009
Poruka
4.653
Mi bacvani smo se malocas rastali sa domacinom pa jos jednom da mu se zahvalimo na svemu i cestitamo na osvojenim priznanjima na manifestaciji i takmicenju.

Vrh