Klima uređaji u traktorima i kombajnima

To mu radi na principu cirkulacije rashlađene tečnost ako se ne varam? Teško da litar tečnosti ima kapacitet da rashladi kabinu nekog vozila, o kući i stanu da i ne govorimo.
 
To je džabe, dovoljno je da iskoristiš deklu, remenicu, el. magnet ili kvačilo pa si višestruko na dobitku. Još ako je neki od starijih Sanden modela, pasuju delovi na većinu traktora i kombajna.
Ma ljudi svašta bacaju, kupio sam tako stvari i stvari za siću koje sam dobro iskoristio, utege za torpeda 8€ komad u otpadu kako koji dode tako kupim a na ovo sam slucajno naletio ima sve na sebi kompletan je !
 
Vidi, taman da je i neispravan, naveo sam ti koje delove možeš da iskoristiš. A svaki taj deo da kupuješ posebno ti dođe 10-20 evra.
 
Ja ugrađujem klime u traktore i kombajne, izlazim na teren, ali nisam iz okoline Zr.
 
Imam ja klima uređaje za traktore, kombajne, bagere i druge poljoprivredne i građevinske mašine na prodaju, ali nisam siguran da smem da napišem cenu ovde? Ko je zainteresovan neka mi se javi na pp.
 
Danas pustili u rad klimu na starom Belorusu 82.1 kod drugara u N. Bečeju. Još neke sitnice da se urade, pa ću okačiti slike da se vidi kako to izgleda kada Vlada i ja ugrađujemo klimu na Rusa. :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Evo slike Belorus 82.1 sa klimom:
wc2w.jpg

2uxuz54.jpg

2uhlgll.jpg

95x945.jpg

1zgypn5.jpg

vcrvn.jpg

2cr6d85.jpg

:osmeh:
 
Nazad
Vrh