Klima uređaji u traktorima i kombajnima

abro je napisao(la):
287p388.jpg
:D :D :haha: :haha: :haha:
 
Nije moja ideja ni masina ali nisam mogao odoleti slici i ne prekomentarisati sa vama, posebno kako je uparen zetor sa john deer-om. :D
 
I odkako je postavio sliku nece smeti da pridje Zetorovom standu od sramote da ga ne prepoznaju :haha: :haha:
 
ima ima ja sam ugradio klimu u mog ursusa kupio sam klimu od audia na odpadu i odlicno radi, tako sam ugradivao i na zmaj kombaje ,...
 
Pitanje za koje imaju klimu u Belarusu ? Kako vam se pokazala klima u traktoru ? dali ste zadovoljni sa klimom ? ja sam cuo da nisu bas nesto zadovoljni sa klimom.... :sta:
 
zrine892 je napisao(la):
Pitanje za koje imaju klimu u Belarusu ? Kako vam se pokazala klima u traktoru ? dali ste zadovoljni sa klimom ? ja sam cuo da nisu bas nesto zadovoljni sa klimom.... :sta:
Ajde ljudi ako neko ima neka odgovori, na predhodnim stranama ima mozda dva odgovora i nista vise, ja bih hteo da je stavim posto u ruji leti zna da bude pakleno, nije problem prolece, ali kad dodje zetva...
 
Milos.mtz je napisao(la):
zrine892 je napisao(la):
Pitanje za koje imaju klimu u Belarusu ? Kako vam se pokazala klima u traktoru ? dali ste zadovoljni sa klimom ? ja sam cuo da nisu bas nesto zadovoljni sa klimom.... :sta:
Ajde ljudi ako neko ima neka odgovori, na predhodnim stranama ima mozda dva odgovora i nista vise, ja bih hteo da je stavim posto u ruji leti zna da bude pakleno, nije problem prolece, ali kad dodje zetva...
Više švrljaj po forumu;
http://poljoinfo.com/proizvodaci/mtz-belarus/660/
Ako te još nešto interesuje, pitaj. :ppozdrav:
 
pozdrav, jeste culi za nove klime sto se ugradjuju na krov,potpuno su nezavisne koriste struju alternatora.
 
te klime sluze samo za odrzavanje temperature vec postignute sa pravom klimom a namnjene su iskljucivo kamionima dok su u pauzi pa da im ne radi kamion dok spavaju evo ima ovde sve sto vas zanima zvao sam pre par dana i to su mi rekli a cena im nije ni malo jeftina samo 2000 evra http://www.klimamobil.hr/
 
pozdrav. pricao sam danas sa covekom koji servisira klime,kaze da ima neka firma koja se bavi bas sa klimama za traktore i kombajne ako nekog zanima vise dacu mu broj telefona pa nek se cuju
 
Nazad
Vrh