Kembridž-valjak

Bas nebih rekao da ima veze ali ajde, ovde je skroz drugaciji princip kacenja cilindra i hod cilindra a i dosta drugih stvari, vizuelno mozda ali funkcionalno se razlikuje dosta :ppozdrav:.
 
ne vidim neku razliku,,skoro sve je isto,,a sto se tice tvog pitanja za hidrosklopivi valjak kopira teren tako sto mu je klip na kraju slicovan tako da ima prostora za rad krila:ideja:
 
ne vidim neku razliku,,skoro sve je isto,,a sto se tice tvog pitanja za hidrosklopivi valjak kopira teren tako sto mu je klip na kraju slicovan tako da ima prostora za rad krila:ideja:

Znam ja za slic rupu ali opet to nije to kao kada je on slobodan da rari kako ga teren vodi, zar ne, slazes se samnom?

- - - - - - - - - -

Bukur kako se podizu skrajnje baterije na proto tipu?

Podizu se sa cekrkom to jest sa dizalicom na sajlu, i to ide bez ikakvog problema.
 
slic rupa radi sasvim dobro iz iskusta govorim,sve sto pravim prvo probam na njivi,,stariji ljudi ne vole cekrk,vitlo,
 
sa slika izgleda da moze. ruda i jeste prikacena gdje se kacaju traktorske poluge a topling dodje ukruta za rudu cak je i na slici prisutan.
 
345d34x_th.jpg
2jfghh2_th.jpg
qrnjud_th.jpg
Vuceni kembridz valjak,,kad se skine ruda moze da bude noseni,ovaj je konkretno za traktore manje snage,radna sirina 3metra
 
Poslednja izmena od urednika:
Odgovoricu vam u pp da nepricam ovde o cenama.
Evo jos koja slika kako to izgleda

- - - - - - - - - -

Na slikama su razne dimenzije valjaka
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
viewer.php
[/URL][/IMG]
Ima li ko iskustva sa ovakvim tipom valjka. Mozda cu imati ponudu za ovakav valjak, pa da znam na vreme. Ono sto vidim je da manji drugi red valjaka bi trebalo da ima funkciju cicscenja prvog reda, bar ja tako shvatam. Plan je kupiti valjak za psenicu i prolecno valjanje zasejanih kultura.
 
Ovo meni više deluje kao za pripremu zemljišta nego da je namenjen da se sa njim prelazi preko zasejanih prolećnih kultura. Ne bavim se konkretno ratarstvom nekoliko godina već, ali ovaj model baš nisam viđao dok sam aktivnije pratio tu oblast.
 
Nazad
Vrh