Kako odabrati hibrid kukuruza za 2020 g. ?

Ja sejao prosle godine I nije bilo problema

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Sej slobodno.Ja takođe imam od prošle godine takvog i taj se seje prvi da se potroši seme ako kojim slučajem ostane od novog da se ne meša.
 
Da pitam ove što stalno seju DKC (naročito Olaliju) jel istina da je 4943 flexi i ako ga posejem na 22-23 cm, da će klip biti veći nego kad se seje na 19 cm?
 
Da pitam ove što stalno seju DKC (naročito Olaliju) jel istina da je 4943 flexi i ako ga posejem na 22-23 cm, da će klip biti veći nego kad se seje na 19 cm?
Sto kazu kolege, tako pise u specifikaciji.Stalno sam ga sejao na 19,6 cm pa ne mogu da kazem jel ima razlike.Ako je neko sejao u istim uslovima na 19 i 23 neka kaze rezultate i zapazanja.
 
Kakav je preparat maska germ za zastitu semena od ptica? Kupio sam to i naftalin, royal flo se nepravi vise.
 
Kashmir ili Konfites. Dekalba nema vise u mom kraju, P9911 uzet, e sad dvoumim se izmedju ta dva. Zemljabje 3.klasa, prosle godine je vraćena kasno pa nije sejano nista. Bukvalno samo korov i trava. Kazu da je dobra zemlja,ti koji su je radili. Pa ako moze pomoć.
 
Кашмир кажу да је топ...
Ја га нисам нашао, па сам узео Смарагда.
 
Јел запрашивао неко кукурузе са овим чудом бело ко млеко:sta:
Photo0958.jpg
Photo0960.jpg
 
Planiram setvu u četvrtak DKC 4943 na osrednju zemlju. Kaže mi majstor da mu sejač seje na parne brojeve i predložio 24 ja ipak mislim da sejem na 22 cm, da čujem vaše mišljenje.
 
Јел запрашивао неко кукурузе са овим чудом бело ко млеко:sta:
Photo0958.jpg
Photo0960.jpg
Ja. У суботу.

И мени је испрва било необично да је бело, али не марим која је боја. Третирао сам кукуруз и сунцокрет и никакву разлику током третмана нисам приметио у односу на све досадашње употребљаване шпеције.

Е једино што је мене коштало 6450 динара и то у апотеци која у околини слови за ону са повољнијим ценама. :(
 
Nazad
Vrh