Kako da Poljoinfo forum učinimo boljim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sledeće greške su se dogodile tokom slanja ove poruke


  • Lala iz Banata has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
I neznam zašto neće da mi šalje poruke.Sve poslate poruke sam obrisao kao i pristigle i neća.Molim za pomoć.

I kod mene isto. Ne mogu primiti poruke mada sam izbrisao pola od ranije pristiglih.
I sad pitanje: Cija je bila ideja da se komplikuje sav ovaj forum koji ima sad jako glup pristup u radu i ne vidim nista narocito u poboljsanju foruma nego samo nedostataka mada nije u pitanju poznavanje Engleskog jezika.
 
i po meni je stara verzija bila bolja i preglednija.Ovo sad imaš sve ne vidiš ništa. Ni samjlija nema pri pisanju poruka u temama :)
 
Meni je jako žao što nema više prekomerne upotrebe smajlija evo ne znam kako ću spavati noćas zbog toga.
 
Ukusi su razliciti. Ova varijanta je puno bolja sa mnogo vise mogucnosti samo se treba navici i nauciti. I ja sam u prvom momentu bio razocaran ali kako sve vise upoznajem novu verziju sve vise mi se svidja.
 
Zbog cega mi pise na Vasa obavestenja da imam neprocitane poruke a to su poruke od ranije koje su sve procitane.
Zao mi je sto opet moram reci da je ovo sve glupo i samo izivcira.
 
Jedina stvar koja mi se na ovo novoj verziji nije svidela jeste to što nisam mogao da pristupim par sati dok nisam resetovao šifru, inače vreme će pokazati koja od verzija je bolja ! :)
 
Zbog cega mi pise na Vasa obavestenja da imam neprocitane poruke a to su poruke od ranije koje su sve procitane.
Zao mi je sto opet moram reci da je ovo sve glupo i samo izivcira.

Ni meni se ne svidja ovaj sistem za nepročitane poruke... neke mi se pojave dva puta, a neke sam promašio... a kad ja nešto napišem u nekoj temi, ta tema mi se sledeći put pojavi kao nepročitana. Ispada da nisam pročitao sam svoj post...?
Da li bi to moglo da se napravi da bude kao na starom forumu? Sa tri funkcije kao što je i bilo?
 
Pa prvo ti je "citiraj i odgovori" a drugo je za "obeležavanje poruke", nadam se da nisam pogrešio ! ;)
 
Forum sad radi sa naj osnovnijim mogucnostima, praktično je na 40 % svojih mogućnosti. Postepeno će se uključivati dodatne opcije. Polako se radi i na prevođenju.
 
Sto se tice odgovora na vase poruke i pracenje istih.
Kad se ode u podesavanja odmah ce izbaciti da li ima odgovora na nove teme gde ste pisali.
Tu kao i u linku Izlistaj pretplate sa leve strane mizete oznaciti kako zelite da vas forum obavestava.
Mozda vam trenutno nece slati emailove zbog resetovanja lozinki jer se zna da se ispuca brzo ogranicenje od 500 emailova na sat vremena.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh