Kako da Poljoinfo forum učinimo boljim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Može li se polje sa novim porukama koje je trenutno vertikalno, postaviti da bude horizontalno i da se npr nalazi ispod reklame na vrhu strane?
Jasno mi je da se zove "side bar", jer se nalazi sa strane, ali mislim da bi bilo bolje i preglednije ako bi stajao hotizontalno.
 
Poslednja izmena:
Da li je neki problem da se opcije napisane na engleskom dupliraju mislim napisu i na ovom nasem jeziku - makar malim slovima
 
Ovaj novi forum će nas razbucati ko bugarsku skupštinu,umesto da bude jrdnostavniji ( be krivim nikog ali mi stariji nismo odrastali u eri kompjutera pa se teže snalazimo ali vidim da za to nema razumevanja),već opada posećenost ili mnogi kao i ja šetaju bez veze po forumu,čak ne znam ni ovu poruku da li ću poslati kako treba jel stiskam nasumice
 
@dukej
klikni ovdje da bi dobio prvu nepročitanu poruku :cao:

60636441.jpg
 
Hvala Savo, ali ja baš tu kliknem i forum me odvede na poslednju poruku u temi, a preključe je radilo dobro. Koliko vidim, izgleda da sad opet dobro radi! :ppozdrav:
 
Imas u podesavanjima da namestis da li ce ti otvarati prvu neprocitanu ili poslednji odgovor na temu

Thread Display Mode:
ides na 'moja podesavanja' pa onda na 'opsta podesavanja'
 
Poslednja izmena:
1. obim foruma je toliki, da se ne prati više sve, može se u toj verziji koristit staro podešenje, pokazivanje tema, u koje sam pisao?
2. kad sam se spremio pisat taj odgovor, tražio je sistem od mene logiranje, iako sam bio logiran

Mislim, da će novi sistem u nekih 10 dana upropastit nerve svima i korisnicima i 'personalu', onda budemo polako prihvatili nova rešenja a i dobar dio grešaka bude uklonjen.
 
što se mene tiče sada smo malo moderni i dobro pokriveni a uvijek se nešto može kritikovati,ja sm za ovaj predlog kako bi napravili forum zanimljiv na svim kontinetima a to je da svaki mjesec izabiramo naj popularniju temu iz voćarstva tako da bi bile i neke motivaciske nagrade dosta mi tu promovišemo GALENIKU,BASF,SYGNETU...neznam koga više VILAGER,SOLOitd itd od njih bi mogo gospodin topalović kojega ja uvažavam tražiti kakve donacije mislim da me razumijete šta hoću da kažem ZA DOBRO NAŠEGA FORUMA
 
Ko poznaje Engleski jezik može da se snađe a ko ne ima prevodioc tekstova pa pokušajte sa njim.
 
Sledeće greške su se dogodile tokom slanja ove poruke


  • Lala iz Banata has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
I neznam zašto neće da mi šalje poruke.Sve poslate poruke sam obrisao kao i pristigle i neća.Molim za pomoć.
 
Vreme sami možete naštelovati kao što sam ja učinio idite u podesavanja pa u opsta podesavanja.
Tu imate da podesite vreme za vremensku zonu izaberite GMT +1 i ispod toga imate da ukljucite Dst letnje racunanje vremena........
 
Sledeće greške su se dogodile tokom slanja ove poruke


  • Lala iz Banata has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
I neznam zašto neće da mi šalje poruke.Sve poslate poruke sam obrisao kao i pristigle i neća.Molim za pomoć.

Mora i onaj kome šalješ da ima prazan inbox, u tome je problem.
Izgleda da su se svima vratile sve obrisane poruke sa starog foruma, a sad je dozvoljeno samo 100. Preko toga ne prima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh