Kako da Poljoinfo forum učinimo boljim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako je najbolje da kliknem da bi video kao što je bilo na starom forumu "nepročitane poruke od moje poslednje posete" ?
Malopre kliknem na "šta je novo" i pojavi mi se jedan duži spisak tema, (a nisam ih otvarao)... odem da večeram, kad sam se vratio ponovo kliknem na "šta je novo" i pojavi mi se neki mnogo kraći spisak tema. Kad sam te pročitao, posle nekog vremena ponovo kliknem i pojave mi se ponovo iste teme koje sam već čitao, a nema novih postova od poslednjeg čitanja.
Da li se ovo još nekom dešava?
 
Mislim da je pravi trenutak, dok se nova verzija foruma uhodava, da se svi članovi foruma pridržavaju pravila, tj. da kao što je ranije zahtevano, u svom profilu napišu lokaciju odakle su i nešto pobliže o sebi. Primećujem da se veliki broj i dalje oglušuje o upozorenja.

Takodje bih ovde pitao, ako se u postovima na Poljoinfo forumu navode linkovi ka nekim drugim forumima ili stranicama na internetu, mogu li se navesti direktno ili se mora koristiti redirekcija?! Čisto me zanima, jer u pravilima o tome ništa ne piše.
 
Poslednja izmena:
Kako je najbolje da kliknem da bi video kao što je bilo na starom forumu "nepročitane poruke od moje poslednje posete" ?
Malopre kliknem na "šta je novo" i pojavi mi se jedan duži spisak tema, (a nisam ih otvarao)... odem da večeram, kad sam se vratio ponovo kliknem na "šta je novo" i pojavi mi se neki mnogo kraći spisak tema. Kad sam te pročitao, posle nekog vremena ponovo kliknem i pojave mi se ponovo iste teme koje sam već čitao, a nema novih postova od poslednjeg čitanja.
Da li se ovo još nekom dešava?

I meni se to dešava. Skoro isto se desi i kad osvežim stranicu (sa temama u kojima je pisano nešto novo) u Operi. Mislim da bi trebalo umesto "Šta je novo" koristiti "nove poruke".
 
Vrlo dobro. Ja vam dovedem profesore i magistre da prate ovaj forum, a tu mi pojedinci iz uredništva izigravaju neke male bogove i bahate se. Samo nas je interesovao konkretan datum kada će nam se omogućiti nastavak sa radom i prikupljanje informacija od paora jer je potrebno sačiniti izveštaj!

Ima li ovde neko stariji i ozbiljniji sa konkretnim odgovorom?
 
Drago mi je što ima i onih koji ozbiljno shvataju posao koji im je poveren. U tom slučaju verujem i da im neće biti teško da procene situaciju te da me snabdeju potrebnom informacijom.
 
@Zorancile kao sto vidite u frci smo ima jaaaako puno posla da se obavi,sat namesti,prevede na srpski u fulu,svaki dan na mobilni nas zove nekoliko clanova koji ne umeju da promene sifre tako da smo u poslu preko glave,sutra i mi moderatori dobijamo neka ovlastenja kako bismo pomogli adminima da se forum sto pre dovede u tip top stanje i mi sami ucimo jer je i za nas novo ni mi nismo profi vec volonteri.Samo polako bice sve uradjeno te molim normalne i strpljive clanove da sacekaju koji dan da se sve dovede u najbolje stanje.
 
Neću da požurujem, ali da znate da se padajući meni ne može vidjeti od tih gore reklama? :) Koristim Chrome. Pozdrav!
 
Kad kliknem na onu malu zelenu ikonicu ispred naziva teme, a koja bi trebalo da me usmeri na prvu novu poruku od moje poslednje posete toj temi, forum me usmeri na poslednju poruku u toj temi. Tad moram da se vraćam unazad da bih video šta sam zadnje pročitao, odnosno odakle da počnem čitanje te teme. Juče je ovo dobro radilo a sad više ne! Da li je to samo kod mene ili je svima tako?
 
Za vreme.
Idite u podesavanja pa opsta podesavanja.
Za vremensku zonu izaberite GMT +1 i ispod ukljucite DST (letnje racunanje vremena)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh