Dacija najcvrsca najsitnija i najzelenija Sent from my SM-S901B using Tapatalk
vasovac Član Učlanjen(a) 25 Jan 2011 Poruka 3.813 Lokacija čačak Danas u 09:15 #7.981 Dacija najcvrsca najsitnija i najzelenija Sent from my SM-S901B using Tapatalk
vasovac Član Učlanjen(a) 25 Jan 2011 Poruka 3.813 Lokacija čačak Danas u 12:47 #7.982 Dm Sent from my SM-S901B using Tapatalk
Sloba31 Član Učlanjen(a) 25 Nov 2011 Poruka 1.794 Lokacija Cacak, selo Milicevci Danas u 13:35 #7.983 I kod mene je Viorica nesto slabije rodila od ostalih sorti. Ali su zato bas krupne.
vasovac Član Učlanjen(a) 25 Jan 2011 Poruka 3.813 Lokacija čačak Pre 12 minuta #7.984 Verovatno je osetljivija na mraz Sent from my SM-S901B using Tapatalk