Kada niste u traktoru, vozite

Mercedes je danas sve drugo samo najmanje švapski auto ,šta se onda čudite što rđaju.Stric mi je 40god. u Nemačkoj i kad on više ne vozi i ne kupuje mercedes a od kako je otišao tamo samo je njega vozio ,onda mi je sve jasno.
 
To je tačno ali su ipak svetski brend koji je prisutan na svakom delu planete ali stvarno bode oči kada vidiš koliko trule u odnosu na neke konkurentske marke čiji modeli vrede kao jedan veliki servis na E klasi.
 
Neki se prave u Turskoj neki u Mađarskoj,treba znati šta kupuješ i šta tražiš ne samo gledati da je to mercedes.
 
Krivac truljenja na MB i to na modelima w203 i w210 proizvedenim 2000-2003 god. je boja,tacnije njen sastav u kojem je bila voda.Svi modeli posle su ''izleceni'' od te bolesti...
 
Zavisi dosta i gde je proizveden , da li u Stutgartu gde prave za njih ili u nekim drugim državama

- - - - - - - - - -

U svakoj boji ima vode , to su akrilne boje
 
Зар не би онда трулио свугде а не само доња постројба где скоро и нема фарбе?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Po vama sada ispada da Merc ne valja, a po oglasima samo tako drze cenu. Mislim na ove od 5-10 godina starosti.
 
Ма де не ваља....ваља то све.
Ево зашто аути не ваљају....сад ми дошао другар један и показао ми како изгледа запрљан филтер кабине, који није ни знао да има на ауту
8bd7044db5f965fdb45bf7bd208b889d.jpg


Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Па ако је издржао од '96 до сад....онда ће још пар година а не иљада

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Po vama sada ispada da Merc ne valja, a po oglasima samo tako drze cenu. Mislim na ove od 5-10 godina starosti.

Svi ti truli su izraubovani i izudarani i sklapani od dva tri komada... Mercedes ako nije udaran i rađen ili nije prešao 1000000km po soli nema šanse da bude truo.

- - - - - - - - - -

A kilometraza 130000 pravih km,žao mi ga prodat i to ti je.

Žena mi vozi GolfaIII 93god sa oko 100,000km isto tako u tip top stanju je, dok se svi žale na kvalitet trojki i tvrde da su to promašene serije...
 
Mercedes ako nije udaran i rađen ili nije prešao 1000000km po soli nema šanse da bude truo.
Ima, ima i to dooobre sanse.
 
Nazad
Vrh