Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

jhona DERU je napisao(la):
cobra jel to iz nove pazove?

Cobra-radar detektor, Kobra- kao zmija!

@ North ARMY
Ako si mogao trebao si, ja sam pre ovog imao neki obican pionir, ja sam ovaj DVD uzeo odavno nisam sad! ::namigivanje::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

znas ono kad imas pare pa te mrzi da aktivno nudis staru stvar(ovaj blaupunkt cd) i ono danas sutra...i strpam 50e u dzep i odem da kupim clarion a blaupunkt cu u traktor kad ono ga prodao drug ::lose:: ::lose::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

bane pa , znam staje ali pitam dali si to naručivao od firme iz nove pazove to pitam ?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

jhona DERU je napisao(la):
bane pa , znam staje ali pitam dali si to naručivao od firme iz nove pazove to pitam ?

Aha ok, nismo se razumeli! Ne u Beogradu sam uzeo u nekoj prodavnici sto drzi takve stvarcice!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@banePA
Da li imas problema sa stalnim trazenjem satelita na toj navigaciji ? Kako se snalazis za mape , internet ili dokupljujes ?
Ako ti nesto za treba za tog Citroena slobodno :bravo:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Pa nemam problema sa navigacijom, treba mu jedno vreme dok uhvati signal i posle je ok, slabo je ja koristim nemam neku potrebu za njom, mape sa interneta, drugar ubacijo naj noviju mapu i skoro potpuno je ista kao i ova moja, tako da je nisam menjao! ::namigivanje:: Kakve ti imas veze sa citroenom? :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

KOmbajner postavi sliku FORda xr3i
ja sam imao isti takav '89 1,3 motor
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Sale je napisao(la):
Radim u Citroenu . :ppozdrav:

:D Pa za sad je sve ok novog sam ga uzeo 2007 avugust, do sad presao 24 000 km, moj je 1,4 benzinac od 90ks, ali ako bude nesto ja te zovem, citroenov se rvis ima u pancevu na 500m od moje kuce, u kom ti radis i gde?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

samo 25 000 ... :ppozdrav:
ja sam sa DACIA LOGAN-om Laureat 1.6 MPI(multi point injection ) 90 ks presao 96 000 km od 2006 januar do sad
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

dragane postavicu moj je 1.6 nije karburator vec ainspric sada je postavljen na karburator!! ima 115 konja lagan oko 800kg rikaro sedista! plava svetla!! rep el podizaci nema blokadu gasa prima do kraja ide kao zmaj!!! na 200 do 250 m zemljanog puta izvucem kad hoces 80 90 i to idem nagore!! blagi uspon!! auto je perfektan!!uvozen iz svajcarske ima papire sve!!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

KOmbajner
OBOZAVAM TAJ AUTO! :ppozdrav: planiram da kupim sebi jedan takav i da ga sredim kad skupim ::novac::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Dragan18 je napisao(la):
samo 25 000 ... :ppozdrav:
ja sam sa DACIA LOGAN-om Laureat 1.6 MPI(multi point injection ) 90 ks presao 96 000 km od 2006 januar do sad

Pa toliko, ovaj samo ja vozim cale ima njegov, forda, keva ne vozi, tako da kad bi sabrali cale i ja nase kilometraze tu bi bili negde kao i ti! :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Evo i moje masine 1.6D,'85 godiste
if0ehh.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Isti kao moj samo druge boje!!
 
Nazad
Vrh