John Deere

Oni to nisu ni planirali da farbaju. Ovo što je ofarbano je od boje što je prošla kroz otvore na haubi. Mada, ne vidim razlog ni da farbaju unutra kad je plastika u pitanju.
 
Ima svakakvih boja, preko 10 modela kojekakvih, od JD-a samo osmicu veliku novu sad kupio i jednu od pre. Novo sto kupuje manje nista nije JD.
Razlog ili kupi jeftinije MTZ ili NH one jeftine, a ako hoce u full opremi opet to nije JD.
 
Samo ta jedna osmica je sposobna da lagano obradjuje bar 1000ha (Oranje, Priprema, Gruberisanje, Podrivanje, Tanjiranje, itd...) Da kazemo sve osim setve i prskanja i slicnih radova... A sto se tice te opreme svaki je u fulu ako imas pare, koliko para toliko i muzike, ne smatram da sad treba baliti samo za JD, jer da su preterali sa cenama jesu, vecina marki se sada trudi da bude u odnosu cene i kvaliteta, ali da je u vrhu sto se tice izdrzljivosti i prilagodjenosti da sve bude dostupno i olaksano vozacu, glupo je reci da nije...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo ta jedna osmica je sposobna da lagano obradjuje bar 1000ha (Oranje, Priprema, Gruberisanje, Podrivanje, Tanjiranje, itd...) Da kazemo sve osim setve i prskanja i slicnih radova... A sto se tice te opreme svaki je u fulu ako imas pare, koliko para toliko i muzike, ne smatram da sad treba baliti samo za JD, jer da su preterali sa cenama jesu, vecina marki se sada trudi da bude u odnosu cene i kvaliteta, ali da je u vrhu sto se tice izdrzljivosti i prilagodjenosti da sve bude dostupno i olaksano vozacu, glupo je reci da nije...


Sent from my iPhone using Tapatalk
па не би се баш сложио са тобом,имају они итекако мана,а поготово кад се упрегну да имају посла,тек се онда покаже где су најтањи.За те паре и име,не би смјело ни пола тога да се деси.Причам о моделима 6220,6170Р,6620. 8 серија је спосбна више од тих 1000ха да одради у сезони.
 
Kupi Aco slobodno. Imaces mnogo mnogo mnogo mnogo mnogo... manje problema nego na ostalim markama. Delovi su daleko povoljniji nego kod svih koji su u startu jeftiniji. Onaj ko moze nek kupi sebi JD. Nisu ni ostali losi, ali ni blizu "zute felge".
Svako ima pravo na svoje misljenje i treba postovati.
 
Nije bilo u ponudi nekih sa manje sati, a nisam smeo da kupujem traktor sa 9000 sati rada, za moje malo sirotinje. A ispao je traktor sa manje sati iz druge grupacije doduše iz erdoganove zemlje, tako da ostade bez žute felne.
 
Aco ice i taj erdogan jako lepo. Clan Optimista moze da potvrdi u susednom selu od xy Case/Steyr da upravo Jx95 je jako dobro se pokazao.
 
Hvala Bojane.
Čak i od stručnjaka za mašine iz PSS Pančevo sam dobio informaciju da su se JX pokazali dobro. A on je za fensi mašine.
Malo smara spori menjač u transportu, to je najveća mana meni. Kabina tiha, a jako raduje koliko dodaješ gas, on ne dimucka ni malo. Setvospremač jeste manji za njega, ali polako, mada nema rupe kojom god da ga kreneš, on ide, drugi put sam išao trećom, nema potrebe da se zaleti pa spusti.
Ono što je mene definitivno odlučilo baš za ovaj traktor je 1100 radni sati, želeo sam ja evropskiji, ali zbog potencijalnih kvarova u menjaču na dugmiće, odluka je pala na ovaj. Kratak, okretan, mnogo bolje pegla rupe od rusa. Lepo e videti kada drugar u JD samo dirne ručicu i prebaci u višu ili nižu brzinu, ali nisam imao srca da kupim mašinu za 25000 i više koja ima 8500 radnih sati, a nudili su mi se i sa više sati.
Odoh u off, usporedba jeste bila sa JD 6220.
 
Nemam ništ protiv John Deera i sam sam vlasnik jednog 6630 kupljenog novog sad ima 14 tis rad sati ,hrpa problema s njim ,mogu rec da su serije 10,20 zadnje serije od john deera koje u kvalitetne a serije poslje ni blizu imena john deera .
 
Nije zlatna serija 6220? A baš mi se svidja.
Он је још и добар,најмање је проблема имао,типа цркла инстурмент табла,грејач,проблеми са дизнама и сл, на 2000 сати.
6620 проблем са мењачем на 6000 сати.
5 серија на 9000 мењач проблем,хидраулик исто.Кабина као код турчина.
И код свих пуцао носач издувне гране..
имају и они својих проблема,што човек не би очекивао нема шансе,а кад дође цех онда је журка.

На 8 серији је највећи проблем кад одеш на бензинску,суза сузу стиже.
 
Nazad
Vrh