John Deere

Nije traktor interesantan koliko je sofer u njemu. Samo sto sofera nisam uspeo da slikam. radi se o plavusi od 19 god


f9pdtc.jpg
 
pa bolje vozati plavusu nego johana ima kod mene u selu dve zene vozaca jedna tera zeku 5245 i 30ha zemlje druga fergu ne mnogo ali tera a i moja baba je vozila dok nije umrla i dok je deda radio u zadruzi ona je ponekad isla zameni ga citavu smenu i to naj vise u oranju .video sam danas nekog johana znate koliki je mozda ko brena a nema dv i vuce ravnjaka 4x40 slican od clana matic
 
Jel zna neko nešto o ovome, već dugo se prodaje:

JOHN DEERE 4755 iz '1992. od 195 ks, dupli točkovi.
telefon.gif
069/123-xxxx

Izlazi u Novosti oglasima već neko vreme.
 
Poslednja izmena:
Taj je bio u Rumi na septembarskom vasaru neznam da li je i danas.Traktor je iz uvoza na izgled je odlican kako spolja tako i iznutra ima klimu menjac neznam koji je zadnje gume su nesto male kako mi se cini i dosta su iztrosene prednje su solidne.Ima tablice Sremska Mitrovica sad neznam da li su njegove ili su samo tako stavljene, za cenu nisam pitao.
 
Jeste iz uvoza.Tačnije uvežen je iz H.R,ofabran i sređen za prodaju.Malo su ga precenili pa ga prodaju već par godina.
 
Ako mislis na ovaj 4755 ne bih rekao da je hidro pogon prednje vuce ima kardan i to je dosta nisko postavljen i veoma je mocan da ne kazem debeo.
 
Serija 4755 nema hidraulični pogon prednje vuče nego kardanski.Hidraulični prednji pogon se završava sa serijom 4630. :ppozdrav:
 
Da imao je moj prijatelj nekog starog jd-a i stalno je prednja vuca bila u kvaru a ako bi se i popravila opet bi se pokvarila to im je bila mana sada nije tako.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh