Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature currently requires accessing the site using the built-in Safari browser.
Što se tiče udobnosti i upravljanja su stvarno vrh ali kvarovi su takvi kao da je fabrika osnovana prije par godina . Na ovim 936 kada se stave dupli točkovi redovno se čupa polu osovina. Prednji dupli kada smotaš pun desni dotakne dodatni rezervoar sa desne strane i posle nekog vremena procuri. Nema ni jednoga da ispod njega nema lokva ulja.@Слатих а шта је са тим Фендтовима ,шта се десило с њима?
Kada je Todorić preuzeo neki su prodani ovi su ostali da rade dok idu. Sada će kada dođe novi gazda. Uglavnom Fendtovi nisu dorasli zadatku pa se polako vraća zelenko.![]()
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Kolega, dobar ko lebac sto kazu[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
Evo obecanih slika.![]()
![]()
Znam na početku da je jedan novi otišao u iber. Čekamo sad 1.4 transfer u novu firmu a ko će biti još ne znamo. Ali ja napuštam definitivno samo čekam da vidim hoće li biti kakva otpremnina.Da , da. Kad je Todoric preuzeo vupik za 1 kunu. Bila je prica dondiri nevaljaju q. , puno trose.....Pa ce uzeti traktore iz bajke, Fendove. A sve da neko uzme pinku od dobavljaca , proizvodjaca itd.
Da li si radio kad su sa jednim tipom dondira imali problem sa iberturazom, razleti se motor , nema vise ni popravke , traktoristi "imali obuku" kako onesposobiti dotok goriva pajserom ili cekicom da se motor ne razleti. A sve te dondire dobili djabe od poreznih oveznika za vreme reintegracije podunavlja ili malo poslije.
A sad su promjenili opet pricu sa novim gazdom, da li se zna tko je uopce gazda. Treba neko opet da stavi pinku u dzep i da izvuku malo suske iz evropskih fondova do opet novog gazde i novog imena.