John Deere

Imam 1850 i 2450, kolega ima 2250, traktori su perverzija, jedni od najkvaliteniji koji su vozeni zemljom. Prije par dana skrenem da pitam hoce li prodati tegove, i slucajno pogledam pod haubu kad ima turbo, i nikako mi nije jasno. Turbo imaju 2650 i 2850, a 2250 i 2450 nemaju. https://www.olx.ba/artikal/27244827/john-deere-2250/
 
Polako se privode kraju radovi na jos jednom JD traktoru. Ovog puta 6800 sa nesto malo manje od 6900 rs.

4g2gx1.jpg
[/IMG]
6xsnti.jpg
[/IMG]
2hd5xg0.jpg
[/IMG]
i39fcy.jpg
[/IMG]
2vdrw20.jpg
[/IMG]
1sbn2t.jpg
[/IMG]
102mr13.jpg
[/IMG]
mh6dz8.jpg
[/IMG]
 
1950 nije jos prodat, a valjda ce uskoro.
Uf, oko cene ovog posla bi se moglo dugo pricati. Sama farba kosta oko 300 evra + 500 evra koje su dati za profesionalnog farbara da ofarba haubu, blatobrane, krov...
Puno treba posla da se sve rastavi detaljno, zatim opere ocisti, ocinkuje svaki pa i najsitniji srafcic. Pri ovom poslu se odmah radi i pun pravi veliki servis sa iskljucivo originalnim delovima i uljima. Racunajte da taj veliki servis kosta oko 1000 evra za ovakav traktor. Gume su potpuno nove i prednje i zadnje. Ima jos podosta posla da se sve kompetira, ali kad dodje kraj poslu bice kao da je izasao iz Manhajna.

- - - - - - - - - -

Ako smijem pitati zasto sredjivanje, farbanje na tako malo radnih sati?
Zelja vlasnika.
 
Ako neko plati koliko trazi onda ga ne sredjuje za sebe :osmeh:
Cenu prodajnu zaista ne znam jel jos nije ni skroz gotov.
 
Ako smijem pitati zasto sredjivanje, farbanje na tako malo radnih sati?

Kada je res-trejd "kupio"pik Titel doterao je nekoliko JD 6800 .Jednom prilikom kod vulkanizera krpi zadnju gumu, ja ušao da malo pogledam, na satu 650 .Malo ti potrošene gume za 650 rh kažem šoferu(inače su tada besomučno jurcali dok se zmajevke nisu raspale)Nisi dobro video to je 6500 sati.Tad sam malo bolje pogledao traktor(daleko sam od stručnjaka ali i od laika) i tu jedne tačkice nije bilo koje crno farbanje.:ppozdrav:
 
Posle 6500 RS nema sanse da izgleda kao da je nov, a ovde je vlasnik imao zelju da bude kao iz fabrike. Ne znam sta je tu cudno ako neko hoće da mu traktor izgleda kao nov.
 
Isporucuju se sa MC1 i CC2 kabinom. Motor je 3 klipa turbo.. Od 86-91 god snaga 62ks, od 91-94 god snaga 65 ks.
 
Da, to je takabina i ta snaga. 3 cilindra turbo 65 KS. Vrlo zgodan i okretan traktor. Dobra podizna moc i zgodan za prskanje, spartanje, setvu ... Dobro i ore sa dva x 12". Slikacu i njega malo detaljnije pa cete videti da je i on sredjen kao da je izašao iz fabrike.
 
Nazad
Vrh