John Deere

Evo i koja fotka Deer-a, mnogo je doprineo punjenju jezera Jamure u BK... Vredno tera krmaču na 1600 rpm... U pozadini se vidi i Telehendler, bez njega ništa ne bi uradili...

jd_4.jpg
[/URL][/IMG]

jd_5.jpg
[/URL][/IMG]
jd_6.jpg
[/URL][/IMG]
 
Pozdrav
Imam starog JD 920 Procureo mi blok (pustio vodu u ulje) . Zna li neko radi li ih ko polovne (valjalo bi da negde nađem blok) , zadnja solucija da pokušam da ga varim , ili ako ko ima bolju ideju
 
sve do ovog trenutka , a od 1983 god. (on je 1966) kao zmaj. To čudo nije znalo za majstora sem par situacija koje smo ja i moj otac prouzrokovali
 
Pa valda kako kad je raspolozen. Ja jednom zvao i nisam vise pokusavao. Za odlivak koji se nalazi ispod kartera sto spaja kolevku i traverzne hteo 800€ i jos pat stvari naguro mi na 1400€ ja otisao preko kod ujaka i uzeo za 100€ i taj odlivak sa sarafima original i hladnjak klime i grejanja i farove one sto idu u blatobrane 3 komada sa gumama.i jos neku sitnariju.
 
Moguće je sve.Kod vas u selu može da se nađe skoro sve od potrebnih delova pa i nema potrebe da tražite na nekom drugom mestu.
 
Jeste mozda, ali da bude u tip top stanju do 5000 sati gore u Austriji i Nemackoj nemoz da se nadje ispod 30 banke

- - - - - - - - - -

Ima i koji traze po 40 banke sa 7000-8000sati, bas su im nakrkali cene
 
Nazad
Vrh