John Deere

Da li je demo model u pitanju za te novce ili ? + pdv?
Prekrasan traktor i puno sreće u radu želim.
 
Kris80 to je bio dobar dil.ali za KES :) stim covekom se poznaje moj cale 30godina :osmeh:

- - - - - - - - - -

becar nije demo model...
 
Serija R ima u auspuhu ugradjen nekakav filter od plemenitih metala koji za sebe vezuje necistoce iz izduvnih gasova i time dolazi na normu tier4 (euro 3b). Tako da time je izbegnuta upotreba adblue-a. Naravno da svako moze sebi da uveze ovakav traktor, ali uvoznik nema dozvolu da ih prodaje iz jednog prostog razloga, a to je kvalitet naseg goriva, jer John deere nece da daje garanciju na tako prodate modele. Posto u nasoj zemlji postoji i drugi uvoznik on je uvezao par R modela koji rade ali mislim da oni nepodlezu garanciji. Tako mi je objasnjeno na sajmu.
 
Serija R ima u auspuhu ugradjen nekakav filter od plemenitih metala koji za sebe vezuje necistoce iz izduvnih gasova i time dolazi na normu tier4 (euro 3b). Tako da time je izbegnuta upotreba adblue-a. Naravno da svako moze sebi da uveze ovakav traktor, ali uvoznik nema dozvolu da ih prodaje iz jednog prostog razloga, a to je kvalitet naseg goriva, jer John deere nece da daje garanciju na tako prodate modele. Posto u nasoj zemlji postoji i drugi uvoznik on je uvezao par R modela koji rade ali mislim da oni nepodlezu garanciji. Tako mi je objasnjeno na sajmu.
Ovo je potpuno tačno sve što si napisao.Taj model će dolaziti kad-tad u srbiju(u toku su zahtevi za vraćanje starog tipa motora u R serije ka istoku što idu traktori) koji će moći da guta ova naša goriva i tako će podlegati garanciji.A uvezeni 6R-7R modeli sa strane nedovoljno informisanih kupaca će imati problema sa sistemima ubrizgavanja ne daj bože i sa motorima.No nije ni sve tako crno ako kroz pretragu(nošenja goriva na analizu od mnogobrojnih pumpi u srbiji ili čak šta više iz inostranstva) i nađu adekvatno gorivo za njih.I moji izvori informacija su generalni ujedno i najveći uvoznik za Srbiju.:ppozdrav:
 
SIPAM,extra dobor gorivo sto znai i CLAN slavkol,znaci sa pumpe nisove,kada sipam obavezno kroz belu krpu gustu po 20l sipa 10 minuta,znaci svaka meh,necistoca ostaje na krpi a vodu eliminisem tako sto nesipam zadnjih 0,5l u rezervoar :)
 
Alal ti vera. Ne bi imao zivaca sipati po 20l 10min, i jos da je rezervoar 200l. Odmah bi se ubedacio :osmeh:

Inace lepa masina, nek te dobro sluzi i da sa CR (tier 4) nemas problema. :ppozdrav:
 
na dzonija je rezervoar 220 litara... ma za 2 sata sve odradis.. ja tako za moju rakovicu,nemenjam filtere za naftu,promenim ih tek za 4 godine da se papir neraspadne za svaki slucaj..a i tad kad ih skinem cisti su. :ppozdrav:
 
Banecurug@

M seria je kao standardna a R ti je kao premium (od prilike :osmeh:)

djole

Svaka cast. I mi kad smo bili pred kupovinom i mi smo gledali ovog sa novijem maskom, samo ne ovakvog nego 6115M, (al smo odustali posto nismo mogli da dobijemo sa TLS-om, trebali bi da cekamo do jula) pa smo kupili ovaj stariji model 6330 (ipak je vec isproban model...) Jos jednom svaka cast, traktor je vrhunac :bravo:
 
poydrav svima na forumu interesuje me gde mogu da nadjem podatke o jd 17 45 koliko je snage ,tezine i slicno imam jedan u ponudi na oko je lep a ostalo ..... sta mislite
 
Pozdrav svima zanima me jel netko ima iskustva ili je imao JD6920 2004 god, poceo mi se motor grijati kod opterecenja trenutno baliram sijeno JD678 pa me zanima vase misljenje , i da odma kazem da hladnjak vode i visko su ispravni Lp......
 
0jfe.jpg
 
Svaka ti cast ovo je definitivno dobro iskoristen traktor i (dobra ideja ) u slast .......

- - - - - - - - - -

Pozdrav samo da se pohvalim 6920 se vise ne grije vodena pumpa je bila problem ....pozz
 
Nazad
Vrh