Jagode-opšta tema

Stvarnost

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2018
Poruka
144
Poseti fejs stranicu jagode i jagodari pa se raspitaj tamo jel ima neko blizu tebe.Obavezno proveri robu nemoj ici na rec.Darko Nedeljkovic iz okoline Smedereva ima top robu.Ne znam sta mu je jos ostalo.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
Немој се оптерећивати нашао сам на сајту који си рекао једну особу да ми проследи његов телефон.

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Glavonja103

Član
Učlanjen(a)
17 Jun 2014
Poruka
463
Prodajem masinu,preko telefona sam pa ne umem oglas da napravim. Malo je losija slika al ako je neko zainteresovam mogu mu lepse slike poslati. 480 evra.

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока

mica@

Član
Učlanjen(a)
6 Mar 2013
Poruka
383
Pozz kolege imam jedno pitanje. Zanima me da li frigo zaledjena sadnica daje rod, ili samo sluzi za pravljenje sadnica? Kazu mi da je 300gr po sadnici da li je to tacno?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Malina Sa

Novajlija
Učlanjen(a)
3 Jun 2019
Poruka
2
Kolege,
kada krecemo sa šišanjem jagode? Imam 12 000 frigo sadnica klery zasađenih u avgustu 2019-te. Kako da ih šišam? Ručno ili...? Koliko da ih šišam? Da li se skida sav stari list ili ostaju male zelene liske?

Glavonja103

Član
Učlanjen(a)
17 Jun 2014
Poruka
463
Kolege,
kada krecemo sa šišanjem jagode? Imam 12 000 frigo sadnica klery zasađenih u avgustu 2019-te. Kako da ih šišam? Ručno ili...? Koliko da ih šišam? Da li se skida sav stari list ili ostaju male zelene liske?
Drugar,ovde su kolege malo ne aktivni sto se tice pomaganja nama ne iskusnima,ako imas fb,uclani se u grupu "jagode i jagodari" brze ces dobiti odgovor a i mozes prelistati tamo fotografije pa ces i sam skontati kako treba

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока

Stvarnost

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2018
Poruka
144
Kolege,
Malina jagoda se ne šiša ako je prva godina frigo već se samo skida ručno sav loš list a to zavisi od vremenskih uslova.

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Polkic_98

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2017
Poruka
500
Imate li predlog gde kupiti kontenjerske sadnice Albe i Roksane?
Dali rasadnici opravdavaju cenu?
Jer u rasadnicima je 14 dinara a ovako privatno sam nasao i po 7?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

genca

Član
Učlanjen(a)
8 Jan 2013
Poruka
206
Da li sad posle berbe uklanjate slamu izmedju redova?

Послато са F3311 помоћу Тапатока

Vrh